/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gebzecancel

Kocaeli Gebze Kiralık Daire

araması için 52 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Gebze Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Gebze Kiralık Konut fiyatları 650,00 ile 300.000,00 arasında değişmektedir.
  • Kocaeli Gebze Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Kocaeli Gebze Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Gebze Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Gebze, Marmara Bölgesinin doğusunda, İzmit Körfezi'nin kuzey kesiminden yer alan, zengin bir tarihi geçmişe sahip, ekonomisi, tarım ve hayvancılık ve sanayiye dayalı Türkiye'nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesidir. Özellikle sanayisi nedeniyle göç alan Gebze kiralık daire taleplerinin de en çok arttığı yerlerdendir. Gebze, Kocaeli'nin endüstrisinin büyük bölümünü barındıran, Marmara Denizi'nin kuzeyi ile İstanbul'un 45 kilometre doğusunda yer alan bir ilçedir. Marmara bölgesinin en büyük ikinci ilçesi olup Türkiye sanayisinin %15'ini barındırmaktadır.

Gebze ana ulaşım yolları üzerindeki konumu nedeni ile uzun yıllar Anadolu'dan İstanbul'a göç eden Anadolu halkının, İstanbul'dan önce uğradığı bir ayak olmuştur. İstanbul nüfusunun 10 milyonu aşması kentin sorunlarını artırmış, sanayi tesislerinin İstanbul dışında yerleşmesine gereksinim duyulmuştur. Gebze'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 8 TL’dir. Gebze kiralık daire için pek çok kişi, yeterince ilana ulaşamadıklarından şikayet ederler. Gelişmiş sanayisi ile Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentleri arasında gösterilen bu ilçede kira fiyatları her ne kadar Türkiye ortalamasına yakın seyretse de seçenek olarak Gebze’de sahibinden kiralık daire arayanların ellerinde fazla bir alternatif bulunmamaktadır. 

  • Sanayi tesisleri,
  • Kamu kurumları,
  • Gebze Teknik Üniversitesi,
  • İstanbul’a olan yakınlığı

İle yerleşik bir nüfusa sahip olan Gebze’de istediğiniz özelliklere sahip uygun fiyatlı daire kiralamak için tercihiniz Emlakjet olsun! Kaliteli ve hızlı hizmeti ile her geçen gün tercih edilirliğini artırmaya başaran kurumumuz, Gebze’de kiralık ev ilanlarına ulaşmakta zorlanan herkese aradıkları evi bulmalarına yetecek sayıda alternatifle karşılık vermektedir. Her ay milyonlarca kişinin yaptığı gibi siz de sitemize gelerek hayallerinizdeki evi Gebze’de aramaya başlayın!

Gebze Kiralık Daire Bulmak Emlakjet’te Hayal Olmaktan Çıkıyor!

Hayal ettiği eve ulaşmak isteyen milyonları en kısa sürede hayallerine ulaştırmayı başaran kurumumuz, kiralık ev bulmakta zorlanan Gebze’de ucuza ev kiralamanın hayalini kuranların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Gebze kiralık daire 500 TL ilanlarına Emlakjet’te ulaşmak artık hayal değil! Üstelik web sitemiz uygun kira bedelli bu daireleri Gebze kiralık daire sahibinden avantajıyla ziyaretçileri ile buluşturuyor! Oturduğu evden memnun olmadığı halde; yeni bir kiralık ev bulamayacağı için mevcut evini değiştirmekten kaçınan, mevcut evinin kirasından ucuz ev bulamayacağını düşünen herkes web sitemize gelerek arzuladığı özelliklere sahip ucuz Gebze kiralık daire seçeneklerinden birine taşınmak için evini toplamaya başlayabilir.

Gebze Kiralık Daire Fırsatlarıyla Nerede Ev Kiralamak İstersiniz?

Kentin, limanlara yakınlığının yanında E-5 ve TEM karayollarının birbirine çok yakın bir alanında kurulmuş olması, havalimanlarına ve demiryollarına yakınlığı, hem Avrupa'ya yapılacak ticarette hem de Anadolu, Orta Asya ve Orta Anadolu'ya geçiş için taşıma kolaylıkları sunar. Türkiye'nin en fazla kalkınmış üç büyük kentinin ortasında ve onlara yaklaşık olarak 45 dakika uzaklıkta olması da yatırımcıların dikkatlerini bu bölge üzerinde yoğunlaştırmasının temel nedenleri arasında bulunmaktadır. 

Gebze’de kiralamak istediğiniz daireler için muhit seçimini sitemizde kolayca yapabilirsiniz. Kriterler üzerinden Gebze çarşı kiralık daire tercihinizi belirterek ilçe merkezinde pek çok cazibe merkezine yakın ilan seçeneklerinden değerlendirme yapabilmek için Emlakjet’in sizler sunduğu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz daha nokta atışı tercihlerinizi Emlakjet’te filtrelemek için Gebze Pazartesi Pazarı kiralık daireler gibi kriterlerini kullanarak doğrudan istediğiniz adreste yer alan ilanları değerlendirmeye alabilirsiniz.

  • Dilediğiniz muhitte,
  • Hesaplı,
  • Sıfır veya yapılı

Emlakjet.com ekibi olarak daire kiralamayı düşünen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gebze kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gebze Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli iline bağlı olan Gebze ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yüzölçümü 438 bin 65 kilometrekare olan ilçenin doğu kesimlerinde Dilovası ilçesi, batı kesimlerinde Darıca ilçesi, Çayırova ilçesi ve Tuzla ilçesi, güney kesimlerinde İzmit Körfezi, kuzey kesimlerinde ise Şile ilçesi yer almaktadır. Gebze kiralık ev arayan vatandaşlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar soncunda ilçenin konumu itibari ile oldukça önemli bir stratejik konumda yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Önemli bir metropol olarak öne çıkan ilçe yakın bölgelerden sürekli göç almaktadır. İlçe ekonomisinin temeli sanayi faaliyetlerine dayanmakta olup ilçe halkı yoğun olarak sanayi faaliyetleri ile ilgilenmektedir. İstanbul’a çok yakın oluşu sebebi ile bölge İstanbul’un sanayileşmesine de katkı sağlamıştır. Gebze kiralık daire tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede az miktarda tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşmaktadır. İlçe İstanbul iline yakınlığı sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmetedir.

Gebze Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 371 bindir. İlçe nüfusunun yüzde 50,79’unu (188 bin 436) erkek, yüzde 49,21’ini (182 bin 564) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gebze kiralık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 40 adet mahalle bulunmaktadır. Kocaeli Gebze kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adem Yavuz Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Balçık Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumaköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Denizli Mahallesi, Duraklı Mahallesi, Elbizli Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hatipler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıllı Mahallesi, Kargalı Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklü Çeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Muallim Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sultan Orhan Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tepemanayır Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi ve Yenikent Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Kocaeli ilinin Gebze ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kocaeli Gebze de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmeyi düşündüğünüz konuta karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

13 Temmuz 2021

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

1 Temmuz 2021

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Gebze Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.