/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gölcükcancel

Kocaeli Gölcük Kiralık Daire

araması için 16 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Gölcük Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gölcük kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gölcük Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ilinin önemli ilçelerinden biri olan Gölcük ilçesi İzmit Körfezi’nin güney kıyısında yer almaktadır. Yüzölçümü bakımından oldukça büyük olan ilçe, İzmit Körfezi’nin güney kıyı kesimlerinde ve doğu kesimlere doğru 2 kilometrelik bir sahil şeridi üzerinde kurulmuştur. Gölcük kiralık daire arayan kişiler ilçe tarihi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe geçmiş dönemlere Bizans ve Osmanlı devletlerine ev sahipliği yapmıştır. Coğrafi konumunun oldukça elverişli olması sebebi ile ilçe geçmiş dönemlerde askeri tersane olarak kullanılmıştır. Gölcük kiralık ev arayan vatandaşlar ilçede karasal iklim özelliklerinin görüldüğü bilgisine ulaşmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli sanayi, tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve belli başlı ve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılığı faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Gölcük Kiralık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 162 bin 584’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,56’sını (82 bin 202) erkek, yüzde 49,44’ünü (80 bin 382) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gölcük kiralık konut arayan kişilerin tercihte bulunabileceği 50 adet mahalle bulunmaktadır. Kocaeli Gölcük kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Atatürk Mahallesi, Ayvazpınarı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Değirmendere Merkez Mahallesi, Değirmendere Yalı Mahallesi, Deniz Evler Mahallesi, Donanma Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Düzağaç Mahallesi, Eskiferhadiye Mahallesi, Ferhadiye Mahallesi, Halıdere Yalı Mahallesi, Halıdere Yeni Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasaneyn Mahallesi, Hisareyn Merkez Mahallesi, İcadiye Mahallesi, İhsaniye Merkez Mahallesi, İpek Yolu Mahallesi, İrşadiye Mahallesi, Karaköprü Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Körfez Mahallesi, Lütfiye Mahallesi, Mamuriye Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mesruriye Mahallesi, Nimetiye Mahallesi, Nüzhetiye Mahallesi, Örcün Mahallesi, Panayır Mahallesi, Piyalepaşa Mahallesi, Saraylı Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Siyretiye Mahallesi, Sofular Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Şevketiye Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Topçular Mahallesi, Ulaşlı Yalı Mahallesi, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Ümmiye Mahallesi, Yazlık Merkez Mahallesi, Yazlık Yeni Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Yüzbaşılar Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Kocaeli Gölcük ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kocaeli Gölcük de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Gölcük Kiralık Daire
Kocaeli Gölcük Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kocaeli İzmit Yenişehir Mahallesi Kiralık Daire
 • Kocaeli İzmit Kiralık Daire
 • Kocaeli Kartepe Kiralık Ev
 • Kocaeli Körfez Mimar Sinan Mahallesi Kiralık Ev
 • Kocaeli Körfez Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.