/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İzmitcancel

Kocaeli İzmit Kiralık Daire

araması için 33 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İzmit Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. İzmit kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İzmit Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Genel Bilgileri

Kocaeli ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan İzmit ilçesi, İzmit Körfezi’nin doğu kıyısında yer almaktadır. İzmir kiralık daire arayışında olan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Asya ve Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçiş yollarından birinin üzerinde kurulmuştur. İzmit kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin kuzeyinde Kandıra ilçesi, güneyinde Kartepe ve Başiskele ilçeleri, doğusunda Adapazarı ilçesi, batısında ise Derine ilçesinin yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır, bu nedenle de ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım, sanayi ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarımı yapılmaktadır.

İzmit Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 363 bin 416’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,55’ini (180 bin 87) erkek, yüzde 50,45’ini (183 bin 329) kadın nüfusu oluşturmaktadır. İzmit kiralık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 102 adet mahalle bulunmaktadır. Kocaeli İzmit kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Akarca Mahallesi, Akçakoca Mahallesi, Akmeşe Atatürk Mahallesi, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alikahya Atatürk Mahallesi, Alikahya Cumhuriyet Mahallesi, Alikahya Fatih Mahallesi, Alikahya Merkez Mahallesi, Ambarcı Mahallesi, Arızlı Mahallesi, Arpalıkihsaniye Mahallesi, Emirhan Mahallesi, Erenler Mahallesi, Eseler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gedikli Mahallesi, Gökçeören Mahallesi, Gülbahçe Kadriye Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güvercinlik Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacıhızır Mahallesi, Hakaniye Mahallesi, Hasancıklar Mahallesi, Hatipköy Mahallesi, Kabaoğlu Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karaabdülbaki Mahallesi, Karabaş Mahallesi, Karadenizliler Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Nebihoca Mahallesi, Orhan Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Ortaburun Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapakpınar Mahallesi, Sarışeyh Mahallesi, Sekbanlı Mahallesi, Sepetçi Mahallesi, Serdar Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Süverler Mahallesi, Şahinler Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Tavşantepe Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Terzibayırı Mahallesi, Topçular Mahallesi, Turgut Mahallesi, Tüysüzler Mahallesi, Veliahmet Mahallesi, Yahyakaptan Mahallesi, Yassıbağ Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi ve Yenidoğan Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Kocaeli İzmit ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kocaeli İzmit de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

26 Eylül 2021

Ankara dünyanın yükselen kenti

Ankara dünyanın yükselen kenti

26 Eylül 2021

 Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

26 Eylül 2021

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

23 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Kocaeli İzmit Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kocaeli Kartepe Kiralık Daire
 • Kocaeli Körfez Mimar Sinan Mahallesi Kiralık Daire
 • Kocaeli Körfez Kiralık Ev
 • Kocaeli Kiralık Ev
 • Konya Akşehir Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.