/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Altıntaşcancel

Kütahya Altıntaş Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Altıntaş Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Altıntaş kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Altıntaş Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ilinin önemli ilçelerinden biri olan Altıntaş ilçesi Kütahya il merkezine 49 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Altıntaş kiralık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Eskişehir-İzmir Karayolu üzerinde yer almaktadır. Kütahya-Afyon karayolu ise ilçe merkezine 9 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Eski ismi Kurt Köy olan ilçenin ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. Bu ürünlerden başlıcaları: buğday, nohut, fasulye, arpa, şeker pancarıdır. Altıntaş kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede zengin mermer yatakları bulunduğu bilgisine de ulaşmaktadır. İlçede sanayinin çok gelişmemesi sebebi ile ilçede yer alan tesisler bu mermer yataklarından çıkarılan ürünlerin işlenmesi için yeterli değildir. İlçede yapılan bir diğer ekonomik faaliyet ise hayvancılıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş hayvancılık ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri genellikle et besiciliği şeklindedir.

Altıntaş Kiralık Daire Arayışındaki Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 16 bin 803’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,10’unu (8 bin 419) erkek, yüzde 49,90’ını (8 bin 384) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Altıntaş kiralık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede tercih edebileceği 4 adet mahalle ve 35 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Altıntaş kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Yeni Mahallesi, Akçakay Köyü, Alıncık Köyü, Alibey Köyü, Altıntaş Köyü, Aydınlar Köyü, Aykırıkçı Köyü, Beşkarış Köyü, Çakırsaz Köyü, Çayırbaşı Köyü, Çakırsaz Köyü, Çayırbaşı Köyü, Erenköy Köyü, Eymir Köyü, Gecek Köyü, Genişler Köyü, Gökçeler Köyü, Işıklar Köyü, Karaağaç Köyü, Kuyucak Köyü, Mecidiye Köyü, Murathanlar Köyü, Osmaniye Köyü, Oysu Köyü, Pınarcık Köyü, Pusan Köyü, Sadıkkırı Köyü Saraycık Köyü, Sevdiğin Köyü, Şanlıyurt Köyü, Üçhüyük Köyü, Yalnızsaray Köyü, Yapılcan Köyü, Yayla Köyü, Yenikaraağaç Köyü, Yeşilyurt Köyü, Yolçatı Köy, ve Zafertepeçalköy Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kütahya ilinin Altıntaş ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Altıntaş da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Altıntaş Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.