/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Köyceğizcancel

Muğla Köyceğiz Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Köyceğiz Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Köyceğiz kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Köyceğiz Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Köyceğiz ilçesinde Akdeniz ve karasal iklim özellikleri görülmektedir. İlçenin kıyı kesimlerinde Akdeniz iklimi özellikleri görülürken, dağlık kesimlerinde ise karasal iklim özellikleri görülmektedir. Köyceğiz kiralık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası kadar ilçe ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe nüfusunun geçimini tarım, hayvancılık, ormancılık ve turizm faaliyetleri ile sağlamaktadır. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yapılmaktadır. İlçe yer koşulları ve iklim koşulları itibari ile tarım faaliyetleri açısından oldukça elverişlidir. Bu sebep ile ilçede yapılan tarım faaliyetlerinden yüksek verim alınmaktadır. Köyceğiz kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık, balıkçılık ve arıcılık faaliyetlerinin yapıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede arıcılık faaliyetleri gezginci arıcılık şeklinde iken balıkçılık faaliyetleri kapsamında ise kefal balığı üretimi yapılmaktadır. İlçede turizm faaliyetleri ise yaz dönemlerinde yoğunlaşmaktadır. İlçede sanayi faaliyetleri kapsamında da çalışmalar yapılmaktadır. İlçede yer alan sanayi kuruluşlarından başlıcaları: narenciye yıkama, mumlama, standardizasyon, paketleme, su şişeleme ve tarım alet makineleri üretim fabrikaları yer almaktadır. İlçe ekonomisi son dönemlerde bölgede yaşayan ekonomik kalkınma sayesinde oldukça gelişmiş olup bölgeden konut tercihine bulunan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Köyceğiz Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 36 bin 389’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,37’sini (18 bin 328) erkek, yüzde 49,63’ünü (18 bin 61) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Köyceğiz kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle bulunmaktadır. Muğla Köyceğiz kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akköprü Mahallesi, Balcılar Mahallesi, Beyobası Mahallesi, Çandır Mahallesi, Çayhisar Mahallesi, Döğüşbelen Mahallesi, Ekincik Mahallesi, Gelişim Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Hamitköy Mahallesi, Karaçam Mahallesi, Kavakarası Mahallesi, Köyceğiz Mahallesi, Otmanlar Mahallesi, Pınar Mahallesi, Sazak Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Toparlar Mahallesi, Ulucami Mahallesi, Yangı Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Zaferler Mahallesi ve Zeytinalanı Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Muğla ilinin Köyceğiz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Muğla Köyceğiz de uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Muğla Köyceğiz Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Muğla Marmaris İçmeler Mahallesi Kiralık Daire
 • Muğla Marmaris Kiralık Daire
 • Muğla Menteşe Kötekli Mahallesi Kiralık Ev
 • Muğla Menteşe Kiralık Ev
 • Muğla Milas Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.