/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Perşembecancel

Ordu Perşembe Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Perşembe Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Perşembe kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Perşembe Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu-Samsun karayolu üzerinde yer alan perşembe ilçesi bulunduğu konum itibari ile ulaşım imkanları bakımından oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Perşembe kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe tipik Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazide yer almakta olup ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Perşembe kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık ve mısır başta olmak üzere birçok tarım ürününün üretim faaliyetleri yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise balıkçılık ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Perşembe Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 33 bin 253’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,78’ini (17 bin 217) erkek, yüzde 48,22’sini (16 bin 36) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Perşembe kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 53 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alınca Mahallesi, Anaç Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Babalı Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Beyli Mahallesi, Boğazcık Mahallesi, Bolatlı Mahallesi, Çamarası Mahallesi, Çaytepe Mahallesi, Çerli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Çınar Mahallesi, Dereiçi Mahallesi, Doğan Mahallesi, Düz Mahallesi, Efirli Mahallesi, Ekinciler Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İmeçli Mahallesi, İstanbulboğazı Mahallesi, Kacalı Mahallesi, Kaleyaka Mahallesi, Kazancılı Mahallesi, Kırlı Mahallesi, Kovanlı Mahallesi, Kozağzı Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Kuyluca Mahallesi, Medreseönü Mahallesi, Mersin Mahallesi, Neneli Mahallesi ve Okçulu Mahallesi’dir.

Perşembe Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Perşembe ilçesinden konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları ve eğitim kadroları bakımından incelendiğinde oldukça başarılıdır. İlçe halkı ilçe içerisinde yer alan eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Ordu Perşembe kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Perşembe Kız Teknik Ve Meslek Lisesi: Kozağzı, Kültür Caddesi No:22, 52750 Perşembe/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 517 10 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Perşembe Bilgi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi: Kacalı, Bolaman Yolu No:362, 52750 Perşembe/Ordu. Daha detaylı bilgiler için 0452) 500 12 12 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Gazi İlkokulu: Çınar Mh. Bolaman Yolu Pk:52750 Perşembe/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 517 11 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Ordu ilinin Perşembe ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Perşembe uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Perşembe Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.