/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ferizlicancel

Sakarya Ferizli Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Ferizli Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ferizli kiralık daire arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize karar verebilirsiniz.

Ferizli Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Ferizli ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Ferizli kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe bitki örtüsü kışın yaprağını dökmeyen ağaç türlerinden oluşmaktadır. İlçe yer yer dağlık yer yer ise düzlük arazilerden oluşmaktadır. İlçenin güneyinde Adapazarı Ovası yer almaktadır. Ferizli kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin tarım faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında mısır, buğday, sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Ferizli Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 26 bin 692’dir. İlçe nüfusunun yüzde 53,19’unu (14 bin 198) erkek, yüzde 46,81’ini (12 bin 494) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ferizli kiralık konut tercihinde bulunmak isteyenlerin konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ağacık Mahallesi, Akçukur Mahallesi, Bakırlı Mahallesi, Ceylandere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Damlık Mahallesi, Değirmencik Mahallesi, Devlet Mahallesi, Doğancı Mahallesi, Gölkent Mahallesi, Hocaoğlu Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karadiken Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Konuklu Mahallesi, Kusca Mahallesi, Nalköy Mahallesi, Sarıahmetler Mahallesi, Seyifler Mahallesi, Sinanoğlu Mahallesi, Teberik Mahallesi, Tokat Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Ferizli Kiralık Daire Arayan İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayışında olan çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçede yer alan okullar çok fazla olmamakla birlikte ilçe halkının eğitim ihtiyacını karşılamaya yönelik iyi hizmet vermektedir. Sakarya Ferizli kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Ferizli İlkokulu: Kemalpaşa, Cumhuriyet Caddesi, 54110 Ferizli/Sakarya.
  • Ferizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Kemalpaşa, Cumhuriyet Caddesi, 54110 Ferizli/Sakarya.
  • Hatice Aslan Ortaokulu: Sinanoğlu, 54150 Ferizli/Sakarya. Daha detaylı bilgiler için (0264) 728 10 17 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Hacı Uzun İlkokulu: Kemalpaşa, 54110 Ferizli/Sakarya.
  • Ferizli İhsan Eratik Anaokulu: Kemalpaşa, 105. Sokak, 54100 Ferizli/Sakarya. Daha detaylı bilgiler için (0264) 781 77 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Sakarya ilinin Ferizli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Ferizli uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Ferizli Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.