/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Söğütlücancel

Sakarya Söğütlü Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Söğütlü Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Söğütlü kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Söğütlü Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Söğütlü ilçesi Adapazarı’na 17 kilometre, Karasu’ya 35 kilometre, Ferizli ilçesine ise 5 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 141 kilometrekare olup, rakımı 31 metredir. Söğütlü kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Batı Karadeniz ve Doğu Marmara iklimlerinin görüldüğü ılıman bir iklime sahiptir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Söğütlü kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık ve mısır başta olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir.

Söğütlü Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 973’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,48’ini (7 bin 54) erkek, yüzde 49,52’sini (6 bin 919) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Söğütlü kiralık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 23 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akarca Mahallesi, Akçakamış Mahallesi, Akgöl Mahallesi, Beşdeğirmen Mahallesi, Cami Cedit Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Hasanfakı Mahallesi, İmamlar Mahallesi, Kantar Mahallesi, Karateke Mahallesi, Kurudil Mahallesi, Küçük Söğütlü Mahallesi, Levent Mahallesi, Mağara Mahallesi, Maksudiye Mahallesi, Orta Mahallesi, Rüstemler Mahallesi, Sıraköy Mahallesi, Soğucak Mahallesi, Tokmaklıdere Mahallesi, Türkbeylikkışla Mahallesi ve Yeniköy Mahallesi’dir.

Söğütlü Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının eğitim kadroları bakımından oldukça donanımlıdır. İlçe halkı ilçenin eğitim imkanlarından oldukça memnundur. Sakarya Söğütlü kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Yuvalıdere İlköğretim Okulu: Gündoğan, Adapazarı Karasu Yolu, 54160 Söğütlü/Sakarya. Daha detaylı bilgiler için (0264) 766 60 17 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Söğütlü Güneş Ana Okulu: Akarca, 54160 Söğütlü/Sakarya
  • Yeniköy İlkokulu: Yeniköy, 54160 Söğütlü/Sakarya.

Sizler de kiralık daire tercihini Sakarya ilinin Söğütlü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Söğütlü uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Söğütlü Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.