/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sivascancel

Sivas Kiralık Daire

araması için 53 ilan bulundu
TÜM İLÇELER
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sivas Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Sivas Kiralık Konut fiyatları 450.00 TL ile 980,000.00 TL arasında değişmektedir.
 • Sivas Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Sivas Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Sivas Kiralık Daire Ararken İşinizi Kolaylaştıracak İlçe Rehberi

 

Sivas kiralık daire arayanların işini kolaylaştırmak için oluşturduğumuz ilçe rehberi sayesinde Sivas İlinin hangi ilçesinden ev bakmak istediğinize çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. İşte sizler için oluşturduğumuz Sivas İlçe rehberimiz.

 

Sivas'ın İlçeleri ve Genel Bilgileri

 

 • Sivas’ın İmranlı İlçesi: Sivas’ın en doğusunda yer alan İmranlı İlçesi, doğusunda Erzincan iline bağlı Refahiye ilçesi, güneyinde Divriği, kuzeyinde Suşehri ve Akıncılar ilçeleri, batısında ise Zara ilçesi ile komşudur. 1.229 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçenin il merkezine uzaklığı ise 104 kilometredir. 2012 senesinde yapılan adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre ilçede 7.882 toplam nüfus bulunuyor. İlçede 38 mezra ve 12 adette köy mevcut.

 

 • Sivas’ın Koyulhisar İlçesi: Sivas İline bağlı olan Koyulhisar; batıdan doğuya doğru uzanan Kelkit Vadisi üzerinde, İç Anadolu Bölgesinin kuzeydoğusunda ve Iğdır Dağı eteklerinde kurulan bir ilçedir. İlçe merkezden D-100 Karayolu ile bağlantılıdır. Çevredeki il ve ilçelere olan karayolu uzaklığı ise şu şekildedir. Koyulhisar İlçesine ait Sivas sahibinden kiralık daire veya emlakçıdan kiralık daire seçenekleri için ilanlarımızı inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Koyulhisar – Sivas arası 180 kilometre, Koyulhisar – İstanbul arası 850 kilometre, Koyulhisar – Hafik arası 155 kilometre, Koyulhisar – Suşehri arası 40 kilometre, Koyulhisar – Reşadiye arası 50 kilometre, Koyulhisar – Zara arası 120 kilometre, Koyulhisar – Tokat arası 140 kilometre, Koyulhisar – Ordu arası 145 kilometre, Koyulhisar – Şebinkarahisar arası 68 kilometre, Koyulhisar – Erzincan arası 140 kilometre, Koyulhisar – Mesudiye arası 40 kilometre, Koyulhisar – Samsun arası 290 kilometre, Koyulhisar – Erzurum arası 339 kilometre ve Koyulhisar – Ankara arası da 500 kilometredir.

 

 • Sivas’ın Gölova İlçesi: Sivas İline ait Gölova ilçesi, Doğu ve İç Anadolu Bölgeleri ile Karadeniz’in birbirlerine en fazla yaklaştığı bu 3 bölgenin de farklı özelliklerini taşıyan bir yerde bulunmaktadır. Güneyde İmranlı, kuzeyde Çamoluk, batıda Akıncılar ve doğuda Refahiye ilçeleri ile komşudur. 308 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Gölova Kuzey Anadolu fay hattı üzerinde yer almakta ve birinci derecede deprem bölgesi olmaktadır.

 

 • Sivas’ın Gemerek İlçesi: Genellikle düz bir arazi yapısına sahip olan Gemerek İlçesi, Kayseri İli Sarıoğlan İlçesi ile Şarkışla hududuna kadar vadi şeklinde uzanmaktadır. İlçenin hem güney hem de kuzey bölgeleri dağlıktır. İl merkezine uzaklığı 110 kilometre kare olan Gemerek ilçesinin kuzeyinde Karababa Dağı ve Şama Dağı, güneyinde de Karadağ bulunmaktadır. Sivas ile Kayseri demir ve karayollarının üzerinde, Sivas ilinin de güneybatısında yer alan ilçe, Karedeniz ile Aç Anadolu’yu birbirine bağlayan köprü görevi de yapmaktadır.

 

 • Sivas’ın Doğanşar İlçesi: 565 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Doğanşar’ın bitki örtüsü Sivas ve çevresine oranla oldukça zengindir. Çeşitli bozkır ve orman bulunan ilçede yaylalar büyük bir alanı kaplamaktadır. Daha çok Karadeniz ikliminin etkisi altında olan Doğanşar Sivas kiralık daire seçenekleri için ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 • Sivas’ın Kangal İlçesi: Kuzeydoğusunda Zara, Kuzeyinde Hafik, Doğusunda Divriği, Güneyinde Gürün, Güneybatısında Kayseri, Batısında Altınyayla, Güneydoğusunda Malatya ve Kuzeybatısında da Ulaş ile çevrilidir. Bölgenin en önemli geçitleri; Aptalboğan ve Yağdonduran geçitleridir. İlçeden il merkezi Sivas’a karayolu ile de 85 kilometre, demiryolu ile de 97 kilometredir. 3.792 kilometrekare yüzölçümü olan ilçede toplam 112 adet köy ve belde bulunmaktadır.

 

 • Sivas’ın Altınyayla İlçesi: Genellikle Sivas kiralık daire arayanlar doğa ile iç içe bir yaşam sürmeyi daha fazla tercih edenler oluyor. İlçenin Güney doğusunda Kangal, Kuzeybatısında Şarkışla, Güneybatısında (Kayseri) Pınarbaşı ve Kuzeydoğusunda Ulaş ve Sivas yer almaktadır. Karasal iklimin hüküm sürdüğü ilçede 1 belde ve 13 adette köy bulunuyor.

 

 • Sivas’ın Hafik İlçesi: Güneyinde Ulaş ilçesi, kuzeyinde Tokat’ın Almus ilçesi, doğusunda Zara ilçesi ve batısında da Sivas il merkezi ile çevrili olan ilçe İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Kızılırmak bölgesinde yer almaktadır. Hem kuru hem de sert iklimin görüldüğü Hafik ilçesinin güneyinde kışlar kar yağışlı ve soğuk, yazlar da kuru ve sıcak geçmektedir. İlçede 82 adet köy ve belde bulunuyor.

 

 • Sivas’ın Şarkışla İlçesi: İl merkezine 83 kilometre uzaklıkta bulunan Şarkışla ilçesinin toplam yüzölçümü 1965 kilometre karedir. Batısında Gemerek, Güneyinde Altınyayla ve Kayseri, kuzeyinde Yıldızeli, kuzeybatısında Yozgat ili ve doğusunda da Sivas toprakları ile çevrilidir. İlçede 93 adet köy ve belde bulunuyor.

 

Emlakçıdan veya sahibinden Sivas kiralık daire arayanlar için belirtmiş olduğumuz bu ilçelere ek olarak; Zara, Ulaş, Yıldızeli, Divriği, Gürün, Akıncılar ve Suşehri olmak üzere toplamda 14 adet ilçe seçeneği bulunuyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Sivas Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.