/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çerkezköycancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Çerkezköy Kiralık Daire

araması için 38 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çerkezköy Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Çerkezköy Kiralık Konut fiyatları 1.000,00 ile 400.000,00 arasında değişmektedir.
 • Tekirdağ Çerkezköy Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Tekirdağ Çerkezköy Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Çerkezköy Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek İlçe Rehberi

Çerkezköy’de kiralık daire tutmak için her yıl oldukça artan bir talepten bahsedilebilirken; ilçenin hem coğrafi hem de demografik özellikleri ilçe nüfusunun sürekli artması anlamında önemli veriler sağlamaktadır. Çerkezköy kiralık daire arayışlarında Emlakjet her bütçeye uygun en doğru adresleri müşterileriyle buluştururken; verilen hizmette %99’un üzerinde müşteri memnuniyeti oranından da bahsetmek gerekmektedir. Çerkezköy'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 6 TL’dir.

Çerkezköy, Türkiye’nin en batı ucunda bulunan şehirlerinden biri olan Tekirdağ’ın bilinen bir ilçesidir. Başta İstanbul olmak üzere, Çorlu gibi önemli diğer ilçelere de yakınlığı Çerkezköyü önemli bir yerleşim merkezi yapmaktadır. Ergene Havzası üzerinde bulunan Çerkezköy ilçesi, engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Yaklaşık 10 mahalleye sahip olan Çerkezköy, Türkiye’nin gelişmişlik bakımından oldukça ileride bir ilçesidir. Trakya bölgesini etkisi altına alan iklim özellikleri bu bölgede oldukça etkindir. Sert esen Kuzey rüzgârları ilçede sıcaklığın büyük ölçüde düşmesine neden olabilmektedir. 

Türkiye’de 1970’li yıllarda başlayan bölgesel sanayileşme hareketleri sonucunda şehirde organize sanayi bölgesi oluşturulmuştur. 1970’lerde başlayan bu kalkınma hareketi ilçenin sosyo-kültürel yapısında büyük değişimlere neden olmuş ve ülke ekonomisine her geçen gün artarak katkı sağlamıştır. 

Emlakçıdan veya Sahibinden Çerkezköy Kiralık Daire Seçenekleri

Çerkezköy, İstanbul’a sadece 110 kilometre uzakta bulunan ve Ergene Havzası üzerine konumlanmış bir ilçedir. Bereketli toprakları ve özellikle 2000 yılından sonra artan iş imkânları, ilçenin hem İstanbul’a hem de Tekirdağ’a olan yakınlığının yanı sıra ilçeye ulaşım kolaylıkları sahibinden Çerkezköy kiralık daire ilanlarının da sürekli artmasına neden olmuş durumdadır. Ayrıca son dönemde Çerkezköy’de bitirilen prestijli projeler genel anlamda ilçe merkezinde yoğunlaşmakla beraber Emlakjet ilçenin bütününe yayılan emlak ağı sayesinde müşterilerinin bütçelerine uygun en doğru seçimleri yapmalarına da olanak sağlamaktadır.

 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz daire tipi seçeneklerinin yanı sıra daha büyük daireler için dün olduğu gibi Emlakjet bugün de en doğru adres konumundadır. Bu bilgilere ek olarak Çerkezköy’deki özel projeler, Çerkezköy 500-1000 TL kiralık daireler her şehrin emlakçısı tarafından en çok seçenekle ve dairelerle ilgili aranan tüm detaylarla beraber ücretsiz ilan sitesi Emlakjet tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Çerkezköy Kiralık Daire Fiyatları

Çerkezköy ilçesi kiralık daire fiyatları oldukça değişken olmakla beraber Tekirdağ merkez ve İstanbul’un batı yakası ilçelerine göre oldukça avantajlı hususlar içermektedir. Bekar ve daha küçük bir ev arayışında olan kişilerin son dönemde oldukça ilgi gösterdiği Çerkezköy 1+1 eşyalı kiralık daire arayışlarından daha büyük daire arayışlarına kadar her türlü talepleri uygulamamız ve sitemiz tarafından titizlikle incelendikten sonra filtreden geçirilerek kişiler için en uygun ilanlar sıralanmaktadır.

 • Fevzipaşa
 • Zingat
 • Gaziosmanpaşa
 • İstasyon mahallesi
 • Fatih mahallesi 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz mahalleler başta olmak üzere kiralık konut, komple kiralık bina, eşyalı kiralık daire, topraktan kiralık daire ve Çerkezköy bekara kiralık daire seçeneklerinin belirtilmesi en uygun eve sahip olabilmek için yeterli olacaktır. Çerkezköy kiralık daire için vakit kaybetmeden sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz!

Çerkezköy Kiralık Daire Arayanlara Bölge Rehberi

Çerkezköy kiralık daire arayışında olanlar için ilçe hakkında genel bilgilere yer verdiğimiz bu yazıda ilçenin gezilecek yerlerinden coğrafyasına kadar birçok noktasına değindik. Çerkezköy, Tekirdağ iline bağlı bir ilçedir. Coğrafi olarak 41 derece 17 dakika 06 saniye kuzey enlem ve 28 derece 00 dakika 01 saniye doğu boylamında olup, denizden yüksekliği 160 metredir. Çerkezköy; doğuda İstanbul, güney ve batıda Çorlu, kuzeyde Saray ilçeleriyle çevrilidir. Çerkezköy ilçesi, Trakya ikliminin belirgin özelliklerinin etkisi altındadır. Yörede zaman zaman esen soğuk kuzey rüzgarları ısının düşmesine yol açmaktadır. 

Çerkezköy Kiralık Daire Bakanlara İlçenin Kısa Tarihi

Çerkez yerleşiminin öncesinde ve sonrasında dere yatağının olduğu bölge Türbedere diye adlandırılıyordu. Bugün Çerkezköy’de yaşayan bazı vatandaşların elinde, Çerkez göçleri öncesi döneme ait Türbedere kayıtlı tapuların bulunması, burada 1863 öncesine; 1847-1848 yıllarına uzanan bir yaşamın bulunduğu göstermektedir. 1970'lere kadar kırsal nitelikli küçük bir yerleşim yeri olan ilçe, Bakanlar Kurulu'nun 1971 yılındaki kararı ile "Kalkınmada Öncelikli Yöreler" kapsamına alınmış ve 1973 tarihindeki karar ile Organize Sanayi Bölgesinin kurulması sonucu başlayan hızlı sanayileşme hareketiyle birlikte gelişim sürecine girmiştir. Ardı ardına etkinliğe geçen büyük ölçekli, modern teknoloji kullanan ve esas olarak dış pazara yönelik üretim yapan özel sektör kuruluşları, dokuma, metal eşya ve makine imalatı dallarında yoğunlaşmıştır. Bölgedeki sanayi tesislerinde 60.000’i aşkın çalışan, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir. Siz de bu ilçede yaşamak istiyorsanız Çerkezköy kiralık daire ilanlarına sitemizden bakabilirsiniz.

Çerkezköy Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 116 metrekare olarak karşımız çıkar. Çerkezköy kiralık daire fiyatları 760 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 7 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama alan ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • 1+1, 70 metrekare bir daire 882 Türk Lirası,
 • 2+1, 110 metrekare bir daire 728 Türk Lirası,
 • 3+1, 135 metrekare bir daire 850 Türk Lirası,
 • 3+2, 180 metrekare bir daire 1.080 Türk Lirası,
 • 4+1, 190 metrekare bir daire 1.208 Türk Lirası,
 • 4+2, 206 metrekare bir daire 1.170 Türk Lirası,
 • 5+1, 200 metrekare bir daire 1.252 Türk Lirası ve
 • 5+2, 236 metrekare bir daire 1.201 Türk Lirasıdır.

Kiralık konut piyasası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de bir uzmana danışabilir ya da emlakjet.com üzerindeki ilanların fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Siz de bütçenize uyan ve isteklerinizi karşılayan ilanlara Tekirdağ Çerkezköy sahibinden uygun fiyatlı kiralık ev listeleme sayfalarımızdan göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

27 Ocak 2022

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

26 Ocak 2022

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

26 Ocak 2022

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

26 Ocak 2022

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.