/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hayrabolucancel

Tekirdağ Hayrabolu Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Hayrabolu Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hayrabolu kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercih edebilirsiniz.

Hayrabolu Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ iline 52 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 1037 kilometrekaredir. Hayrabolu kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Tekirdağ il merkezine 52 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin kuzey kesimlerinde Kırklareli, güney kesimlerinde Tekirdağ, batı kesimlerinde Edirne, doğu kesimlerinde ise Muratlı ilçesi yer almaktadır. Hayrabolu kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarımı yapılırken, hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Hayrabolu Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 137’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,50’sini (16 bin 551) erkek, yüzde 48,50’sini (15 bin 586) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hayrabolu kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 52 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Aydınevler Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bayramşah Mahallesi, Buzağcı Mahallesi, Büyükkarakarlı Mahallesi, Cambazdere Mahallesi, Delibedir Mahallesi, Duğcalı Mahallesi, Emiryakup Mahallesi Fahrioğlu Mahallesi Hacıllı Mahallesi Hasköy Mahallesi Hedeyli Mahallesi Hisar Mahallesi, İlyas Mahallesi, İsmailli Mahallesi, Kabahöyük Mahallesi, Kadriye Mahallesi, Kahya Mahallesi, Kandamış Mahallesi, Karababa Mahallesi, Karabürçek Mahallesi, Karakavak Mahallesi, Karayahşi Mahallesi, Kemallar Mahallesi, Kılıçlar Mahallesi, Kurtdere Mahallesi, Kutlugün Mahallesi, Küçükkarakarlı Mahallesi, Lahna Mahallesi, Muzruplu Mahallesi, Örey Mahallesi, Övenler Mahallesi, Parmaksız Mahallesi, Soylu Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Susuzmüsellim Mahallesi, Şalgamlı Mahallesi, Tatarlı Mahallesi, Temrezli Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Umurçu Mahallesi, Yörgüç Mahallesi ve Yörükler Mahallesi’dir.

Hayrabolu Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin araştırma yaptığı bir diğer konu ise ilçenin eğitim imkanlarıdır. İlçe eğitim kurumları ve eğitim kurumlarının vermiş olduğu eğitim bakımından oldukça kalitelidir. Tekirdağ Hayrabolu kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Hisar İlköğretim Okulu: Merkez, Hayrabolu Merkez, Hayrabolu, Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 315 18 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Hasan Yılmaz Kurt İlköğretim Okulu: İlyas, Uzun Köprü Cad. No:2, 59400 Hayrabolu/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 315 10 48 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Hayrabolu uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Hayrabolu Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.