/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Malkaracancel

Tekirdağ Malkara Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Malkara Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Malkara kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercih edebilirsiniz.

Malkara Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Malkara ilçesi, Tekirdağ il merkezine 56 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Malkara kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzeybatı kesimlerinde Uzunköprü, kuzeydoğu kesimlerinde Hayrabolu, güneydoğu kesimlerinde Şarköy, güney kesimlerinde Gelibolu, batı kesimlerinde ise Keşan yer almaktadır. Malkara kiralık ev arayan kişiler ilçede karasal iklim özelliklerinin görüldüğünün bilgisine ulaşmaktadır. Toplam yüzölçümü 1.149 kilometrekare olan ilçe dağlık ve engebeli arazilerden oluşmaktadır. İlçe dağlık arazilerin yanı sıra önemli ovalık arazileri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu ovalık arazilerden başlıcalar: Evrenbey Ovası, Hacısungur Ovası, Gözsüz Ovası, Karacahalil Ovası, Kalaycı Ovası, İbribey Ovası ve Kırıkali Ovası’dır. Malkara kiralık ev arayan kişiler ilçede karasal iklim özelliklerinin görüldüğünün bilgisine ulaşmaktadır.

Malkara Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 52 bin 758’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,482ini (27 bin 159) erkek, yüzde 48,52’sini (25 bin 599) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Malkara kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 77 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Alaybey Mahallesi, Allıışık Mahallesi, Bağpınarı Mahallesi, Balabancık Mahallesi, Ballı Mahallesi, Ballısüle Mahallesi, Batkın Mahallesi, Bayramtepe Mahallesi, Cami Atik Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Çınaraltı Mahallesi, Emirali Mahallesi, Esendik Mahallesi, Evrenbey Mahallesi, Gazibey Mahallesi, Gönence Mahallesi, Gözsüz Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hacıevhat Mahallesi, Hacısungur Mahallesi, Halıç Mahallesi, Kiremitlik Mahallesi, Kozyörük Mahallesi, Kuyucu Mahallesi, Küçükhıdır Mahallesi, Kürtüllü Mahallesi, Mestanlar Mahallesi, Müstecep Mahallesi, Pirinççeşme Mahallesi, Sağlamtaş Mahallesi, Sarıpolat Mahallesi, Sarıyar Mahallesi, Sarnıç Mahallesi, Sırtbey Mahallesi, Şahin Mahallesi, Tekkeköy Mahallesi, Teteköy Mahallesi, Vakıfiğdemir Mahallesi, Yaylagöne Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenidibek Mahallesi, Yılanlı Mahallesi, Yörücek Mahallesi ve Yürük Mahallesi’dir.

Malkara Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayan kişiler ilçe eğitim kurumları hakkında da araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının sahip olduğu eğitim kadroları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçe içerisinde yer alan eğitim kurumları oldukça başarılı olup ilçe halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tekirdağ Malkara kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Nurten Hüsnü Pullukçu İlköğretim Okulu: Cami Atik, Filiz Sokak, 59310 Malkara/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 427 81 73 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İrfan Macar İlköğretim Okulu: Cami Atik, Papatya Sokak No:2, 59310 Malkara/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 427 28 92 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Tekirdağ ilinin Malkara ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Malkara uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Malkara Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.