/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Muratlıcancel

Tekirdağ Muratlı Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Muratlı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Muratlı kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Muratlı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ iline bağlı Muratlı ilçesi, Tekirdağ il merkezine 23 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Çorlu ilçesi, güney kesimlerinde Tekirdağ, kuzey kesimlerinde ise Kırklareli ilçesine bağlı Lüleburgaz ilçesi yer almaktadır. Muratlı kiralık daire arayan kişiler ilçe iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 427 kilometrekaredir.  Muratlı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Muratlı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 28 bin 537’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,95’ini (14 bin 540) erkek, yüzde 49,05’ini (13 bin 997) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Muratlı kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Arzulu Mahallesi, Aşağısevindikli Mahallesi, Aydınköy Mahallesi, Balabanlı Mahallesi, Ballıhoca Mahallesi, Çevrimkaya Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hanoğlu Mahallesi, İnanlı Mahallesi, İstiklal-Kurtpınar Mahallesi, Kazım Dirik-Turan Mahallesi, Kepenekli Mahallesi, Kırkkepenekli Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Müsellim Mahallesi, Yavaşça Mahallesi, Yeşilsırt Mahallesi, Yukarısevindikli Mahallesi, Yukarısırt Mahallesi ve Yurtbekler Mahallesi’dir.

Muratlı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Muratlı ilçesinden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Özellikle çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. İlçe eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının kadroları bakımından oldukça donanımlıdır. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kurumları bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tekirdağ Muratlı kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Şehit Erdoğan Erişik İlköğretim Okulu: Fatih, Hüseyin Çelikkol Caddesi No:11, 59700 Muratlı/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 373 70 06 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Hasan Orhan İlkokulu: Fatih, 77. Sokak Pk:59700, 59700 Muratlı/Tekirdağ. Daha detaylı bilgiler için (0282) 361 55 43 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Tekirdağ ilinin Muratlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Muratlı uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

8 Eylül 2020

Muratlı Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.