/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Turhalcancel

Tokat Turhal Kiralık Daire

araması için 7 ilan bulundu

Turhal Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Turhal kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercih edebilirsiniz.

Turhal Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tokat iline bağlı Turhal ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok millete ev sahipliği yapmıştır. Turhal kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe yer yer dağlık ve engebeli yer yer ise düzlük arazilerden oluşmaktadır. Turhal kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Turhal Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 79 bin 916’dır. İlçe nüfusunun yüzde 48,66’sını (38 bin 886) erkek, yüzde 51,34’ünü (41 bin 30) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Turhal kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 34 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Asarcık Mahallesi, Bahar Mahallesi, Borsa Mahallesi, Boyacılar Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Celal Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emek Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güneş Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamam Mahallesi, Karaevli Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kova Mahallesi, Maraşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Müftü Mahallesi, Nurkavak Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Pazar Mahallesi, Ray Mahallesi, Seyfi Demirsoy Mahallesi, Üçgözen Mahallesi, Varvara Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilırmak Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesi’dir.

Turhal Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayan kişiler için ilçenin eğitim bilgileri oldukça önemlidir. İlçe eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının sahip oldukları donanımlar bakımından oldukça zengindir. Tokat Turhal kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Celal, Naci Özdemir Sok. No:26, 60300 Turhal/Tokat. Daha detaylı bilgiler için (0356) 275 10 20 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Yüzbaşı Erdal Okul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi: Cumhuriyet, Olimpiyat Sokak No:13, 60300 Turhal/Tokat. Daha detaylı bilgiler için numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Tokat ilinin Turhal ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Turhal da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Turhal Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.