/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Beşikdüzücancel

Trabzon Beşikdüzü Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Beşikdüzü Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Beşikdüzü kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Beşikdüzü Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Beşikdüzü ilçesinin doğu kesimlerinde Vakfıkebir ilçesi, batı kesimlerinde Eynesil ilçesi, kuzey kesimlerinde Karadeniz, güney kesimlerinde ise Şalpazarı ilçesi yer almaktadır. Denizden yüksekliği 10 metre olan ilçe 1987 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Trabzon ilinin 45 kilometre batısında yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 121 kilometrekaredir. İlçede tipik Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. Beşikdüzü kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Beşikdüzü Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 22 bin 630’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,96’sını (11 bin 307) erkek, yüzde 50,4’ünü (11 bin 323) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Beşikdüzü kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 34 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Adacık Mahallesi, Ağaçlı Mahallesi, Akkese Mahallesi, Aksaklı Mahallesi, Anbarlı Mahallesi, Ardıçatak Mahallesi, Bayırköy Mahallesi, Beşikdağ Mahallesi, Bozlu Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırlı Mahallesi, Çeşmeönü Mahallesi, Çıtlaklı Mahallesi, Dağlıca Mahallesi, Denizli Mahallesi, Dolanlı Mahallesi, Duygulu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gürgenli Mahallesi, Hünerli Mahallesi, Kalegüney Mahallesi, Korkuthan Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Nefsişarlı Mahallesi, Oğuz Mahallesi, Resullü Mahallesi, Sayvancık Mahallesi, Seyitahmet Mahallesi, Şahmelik Mahallesi, Takazlı Mahallesi, Vardallı Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Zemberek Mahallesi’dir.

Beşikdüzü Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin bir diğer önem verdiği konu ise ilçenin eğitim imkanlarıdır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Bölge halkından edinilen bilgilere göre ilçenin üniversiteye öğrenci yetiştirme oranı da oldukça yüksektir. Trabzon Beşikdüzü kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Beşikdüzü İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi: Cumhuriyet, Cumhuriyet Caddesi, 61820 Beşikdüzü/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 871 28 17 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Eksen Okulları: Fatih, Sümbül Sokak No:32, 61800 Beşikdüzü/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 871 75 85 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Beşikdüzü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Beşikdüzü uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Beşikdüzü Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.