/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Köprübaşıcancel

Trabzon Köprübaşı Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Köprübaşı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin ilçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Köprübaşı kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut kiralayabilirsiniz.

Köprübaşı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler 

Trabzon ilinin Köprübaşı ilçesinin toplam yüzölçümü 132 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 200 metre olan ilçenin kuzey kesimlerinde Sürmene ilçesi, güney kesimlerinde Bayburt ilçesi, doğu kesimlerinde Çaykara ilçesi, Of ve Dernekpazarı ilçeleri, batı kesimlerinde ise Sürmene ilçesinde bağlı Oylum beldesi yer almaktadır. Köprübaşı kiralık daire arayan kişiler ilçe iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Köprübaşı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temelini tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık, çay ve mısır başta olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır.

Köprübaşı Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 401’dir. İlçe nüfusunun yüzde 5,68’ini (3 bin 308) erkek, yüzde 48,32’sini (3 bin 93) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Köprübaşı kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akpınar Mahallesi, Arpalı Mahallesi, Beşköy Mahallesi, Çifteköprü Mahallesi, Fidanlı Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Güneşli Mahallesi ve Yağmurlu Mahallesi’dir.

Köprübaşı Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayışında olan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Özellikle çocuklu aileler için ilçenin eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının sahip olduğu donanım oldukça önemlidir. Trabzon Köprübaşı kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Köprübaşı Merkez Ortaokulu: Gündoğan Mah.No41 P.K, 61630 Köprübaşı/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 671 40 24 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Adnan Kahveci İlkokulu: Beşköy Mahallesi İbrahim Kırali Caddesi, Pk:61630 Köprübaşı/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 674 30 02 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Köprübaşı Halk Eğitim Merkezi: Fidanlı, Atatürk Caddesi, 61630 Köprübaşı/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Köprübaşı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Köprübaşı uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Köprübaşı Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.