/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ofcancel
Trabzoncancel

Trabzon Of Kiralık Daire

araması için 10 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Of Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Of kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Of Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar için İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Of ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Of kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe bulunduğu konum itibari ile Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar da soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 330 kilometrekare olup denizden yüksekliği 10 metredir. İlçe Trabzon il merkezine ise 52 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Of kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Of Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 43 bin 499’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,69’unu (21 bin 616) erkek, yüzde 50,31’ini (21 bin 883) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Of kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 68 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ağaçbaşı Mahallesi, Ağaçseven Mahallesi, Aşağıkışlacık Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Barış Mahallesi, Başköy Mahallesi, Bayırca Mahallesi, Birlik Mahallesi, Bölümlü Mahallesi, Cumapazarı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çaltılı Mahallesi, Çamlı Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çataldere Mahallesi, Çatalsöğüt Mahallesi, Çukurova Mahallesi, Dağalan Mahallesi, Darılı Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Doğançay Mahallesi, Dumlusu Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Esenköy Mahallesi, Eskipazar Mahallesi, Fındıkoba Mahallesi, Gökçeoba Mahallesi, Gümüşören Mahallesi, Güresen Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, İkidere Mahallesi, İrfanlı Mahallesi, Kaban Mahallesi, Karabudak Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kazançlı Mahallesi, Keler Mahallesi, Kıyıboyu Mahallesi, Kıyıcık Mahallesi, Kiraz Mahallesi, Kireçli Mahallesi, Korkut Mahallesi, Korucuk Mahallesi, Kumludere Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Pınaraltı Mahallesi, Saraçlı Mahallesi, Sarayköy Mahallesi, Sarıköy Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sefaköy Mahallesi, Serince Mahallesi, Sıraağaç Mahallesi, Sivrice Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Sugeldi Mahallesi, Sulaklı Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tekoba Mahallesi, Uğur Mahallesi, Uluağaç Mahallesi, Yanıktaş Mahallesi, Yazlık Mahallesi, Yemişalan Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yukarı Kışlacık Mahallesi’dir.

Of Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Of ilçesinden kiralık konut arayan kişiler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe içerisinde yer alan eğitim kurumlarının verdiği eğitimden ilçede yaşayan yerel halk oldukça memnundur. Trabzon Of kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Özel Dayıoğlu Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi: İrfanlı, Cumhuriyet Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, Dayıoğlu Apartmanı,, Barış Sokak, 61830 Of/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 771 30 30 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Of Solaklı Fen Lisesi: Gürpınar, Of/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 785 20 11 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu: Sulaklı, Cumhuriyet Caddesi, 61830 Of/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 771 22 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Of ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Of uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

27 Ocak 2022

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

26 Ocak 2022

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

26 Ocak 2022

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

26 Ocak 2022

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.