/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sürmenecancel

Trabzon Sürmene Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Sürmene Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sürmene kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Sürmene ilçesi dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Sürmene kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Sürmene kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık başta olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Sürmene Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 26 bin 824’tür. İlçenin yüzde 50,50’sini (13 bin 547) erkek, yüzde 49,50’sini (13 bin 277) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sürmene kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 37 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aksu Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Aşağıovalı Mahallesi, Balıklı Mahallesi, Birlik Mahallesi, Çamburnu Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Çiftesu Mahallesi, Çimenli Mahallesi, Dirlik Mahallesi, Fındıcak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Güneyköy Mahallesi, Karacakaya Mahallesi, Konak Mahallesi, Koyuncular Mahallesi, Ormanseven Mahallesi, Petekli Mahallesi, Yazıoba Mahallesi ve Yokuşbaşı Mahallesi’dir.

Sürmene Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sürmene ilçesinden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Sürmene kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi: Orta, Zehra Mevki, 61600 Sürmene/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 746 52 26 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sürmene Sağlık Meslek Lisesi: Soğuksu, Rize Caddesi No:47, 61600 Sürmene/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Sürmene ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Sürmene uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Sürmene Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.