/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yomracancel

Trabzon Yomra Kiralık Daire

araması için 31 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Yomra Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yomra kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Trabzon ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Yomra ilçesi Doğu Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Yomra kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Trabzon ilinin 15 kilometre doğusunda yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Yomra kiralık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Yomra Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 39 bin 624’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,60’ını (19 bin 654) erkek, yüzde 50,40’ını (19 bin 970) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Yomra kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Çamlıca Mahallesi, Çamlıyurt Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Gülyurdu Mahallesi, Gürsel Mahallesi, İkisu Mahallesi, Kaşüstü Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Kıratlı Mahallesi, Kömürcü Mahallesi, Maden Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Ocak Mahallesi, Oymalıtepe Mahallesi, Özdil Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Sancak Mahallesi, Şanlı Mahallesi, Tandırlı Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, Yenice Mahallesi ve Yokuşlu Mahallesi’dir.

Yomra Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe içerisinde yer alan okullar ve eğitim kurumlarının sahip olduğu eğitim kadroları oldukça başarılıdır. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan okullar, bölgenin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Trabzon Yomra kiralık daire arayan kişilerin etrafına konut kiralama tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Yomra Merkez Ortaokulu: Sancak, Hükümet Caddesi No:42, 61250 Yomra/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 341 10 67 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kaşüstü Cumhuriyet Ortaokulu: Kaşüstü, Okullar Caddesi No:35, 61290 Yomra/Trabzon.
  • Yomra İmam Hatip Ortaokulu: Sancak, 61250 Yomra/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Yomra ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Yomra uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.