/static/img/logo.svg
search

Kiralık Dükkan

araması için uygun ilan bulunamadı

Kiralık Dükkân Arayanlara Yol Gösterici Bilgiler

Dükkân kiralamak Türkiye’nin her ilinde oldukça farklı dinamiklere sahip ve oldukça önemli bir emlak arayışı olarak göze çarparken, kiralık dükkân anlamında doğru adreslere ulaşmak da oldukça önemlidir. Doğru bir konumda, doğru bir lokasyonda kiralanan bir dükkân aşağıda belirttiğimiz gibi birçok özelliği de beraberinde getirecektir.

 • Kira maliyetlerinin düşmesi

 • Kâr marjlarının yükselmesi

 • Gider kalemlerinin küçülmesi

 • İstatistiksel olarak hızlı büyüme

İlan sayfalarımızda Türkiye genelinde güncel olarak yayımlanan binlerce kiralık işyeri ilanıyla birlikte her yönden müşterilerinin tüm taleplerine eksiksiz karşılık vermekle birlikte, her ilan detayında müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü bilgiyi içermekte; bu yönde kafalarda en ufak bir soru kırıntısına da neden olmamaktadır.

Türkiye’de hizmet vermekte olan Emlakjet’te Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dahil olmak üzere birçok ülkeye dair kiralık ve satılık konut ve iş yeri seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye’nin başkenti Ankara’dır ve en büyük şehirleri ise İstanbul, İzmir, Antalya, Konya olmak üzere farklı bölgelerden dağılım gösterilmektedir. Gerek doğası gerek ise de tarihi sebebi ile çok sayıda turiste yılın her günü hizmet veren Türkiye, uluslararası ticaret sebebi ile de çok fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebep ile de Türkiye’nin her yerinden birçok konut ilanı güncel olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’nin yüzölçümü hali hazırda 783 bin 562 km2’dir ve 80 milyonu aşkın bir nüfusu bulunmaktadır.

Kiralık Dükkan İçin Emlakjet En Doğru Adresiniz

İş yaşamında yapılan işin niteliğinin doğru dükkanla bütünleşmesi işletmenin daha da ileriye gitmesi için en önemli özelliklerden biri olmakla beraber; yapılan işe uygun kiralık dükkân seçimleri de hayati önem taşımaktadır. Her bütçeye uygun, istenilen metrekare aralığında ve arzu edilen lokasyonda kiralık dükkân seçimleri için tartışmasız en doğru adres durumundadır. Emlakjet müşterileri;

 • Siteye girdikleri andan itibaren en detaylı ilan gamına sahip olacaklardır.

 • Detaylı ilan gamı, en ince detaylarla birleşerek müşterilerin sahip olmak istediği her türlü bilgiyi fazlasıyla içermekte; bu bilgilerin doğru yorumlanması için de önemli kısa yollar içermektedir.

 • İl il, ilçe ilçe filtreleme özelliği sayesinde asıl hedeflenen ilanlara kolaylıkla ulaşabilmektedir.

 • Aynı zamanda tüm ilanların yapılan işe uygunluğu, coğrafi konumu, yakındaki firma bilgilerine sahip olmakta, bu özellikler kurumumuz tarafından müşterilerine sağlanan oldukça değerli bilgiler bütünüdür,

Kiralık Dükkân Arayanlara Tavsiyeler

İnternet üzerinden yapılan sahibinden kiralık dükkân aramalarında en büyük payı tartışmasız İstanbul alırken, bu aramaların İstanbul’un Avrupa yakasında yoğunlaştığı görülmekle beraber, İstanbul Anadolu yakasında ilçelere göre kiralık dükkân taleplerinin son dönemde oldukça artmaya başlaması da önemli bir detaydır. Emlakjet İstanbul’da aşağıdaki gibi ilanlar başta olmak üzere er türlü işyeri kiralama ve iş yeri satın alma ihtiyaçlarında en çok seçenek ve en uygun ödeme koşullarıyla müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

 • Kiralık dükkân Bağcılar,

 • Kiralık dükkân İstanbul Bahçelievler

 • Kiralık dükkân Esenyurt

 • Kiralık dükkân Ümraniye

 • Kiralık dükkân Kadıköy.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2023 Yılına Kadar 2 Milyon Hektar Ara...

2023 Yılına Kadar 2 Milyon Hektar Ara...

9 Aralık 2019

Konut Kredi Faizleri Hangi Bankada Ne...

Konut Kredi Faizleri Hangi Bankada Ne...

6 Aralık 2019

Şehir Planlamasında Yeni Dönem

Şehir Planlamasında Yeni Dönem

5 Aralık 2019

Konut Kredisi Çekerken Nelere Dikkat ...

Konut Kredisi Çekerken Nelere Dikkat ...

4 Aralık 2019

Konut Sektöründe Yeni Dönem Başladı

Konut Sektöründe Yeni Dönem Başladı

3 Aralık 2019

Kiralık Dükkan
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.