/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gölpazarıcancel

Bilecik Gölpazarı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Gölpazarı Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak konut kiralamak isteyen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyor. Gölpazarı kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gölpazarı Kiralık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik’in bir ilçesi olan Göpazarı geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yüzölçümü 893 kilometrekare olan ilçenin yüzeyi ormanlarla kaplıdır. Gölpazarı kiralık konut arayan vatandaşlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin temel geçim kaynağının hayvancılık ve ipek böceği yetiştiriciliği olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede sanayi faaliyetleri çok gelişmemekle birlikte tarım ve hayvancılık bölge ekonomisine oldukça önemli katkılar sağlamaktadır.

Gölpazarı Kiralık Konut Arayanlar İçin Konut Kira Piyasası

Emlakjet Bölge Raporu 2019 Temmuz verilerine göre ilçede yer alan konutların ortalama metrekare alanı 90 metrekaredir. Metrekare başına düşen kira fiyatının 7 TL olduğu ilçede konut kira ortalaması 588 TL olarak belirlenmiştir. Son dönemlerde bölgenin yaşamış olduğu gelişmeler sebebi ile Bilecik Gölpazarı kiralık konut arayan vatandaşların sayısında gözle görülür bir artış yaşanmıştır. Gölpazarı ilçesinde yer alan konutların ortalama geri dönüş sürelerinin ise 9 yıl olduğu bilgisine ulaşılmaktadır.

Gölpazarı Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 10 bin 591’dir. Toplam nüfusun yüzde 54,63’ü (5 bin 786) erkek, yüzde 45,37’si (4 bin 805) kadındır. Gölpazarı kiralık konut arayışında olanların konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 48 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalle ve köyler: Bahçelievler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Orta Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Akçakavak Köyü, Bedi Köyü, Aktaş Köyü, Bayat Köyü, Alış Köyü, Bolatlı Köyü, Arıcaklar Köyü, Armutçuk Köyü, Baltalı Köyü, Büyükbelen Köyü, Büyüksusuz Köyü, Büyüksürmeli Köyü, Çengeller Köyü, Çımışkı Köyü, Çiftlik Köyü, Çukurören Köyü, Dereli Köyü, Gökçeözü Köyü, Çiftlik Köyü, Çukurören Köyü, Demirhanlar Köyü, Doğancılar Köyü, Doğancılar Köyü, Hacıköy Köyü, Derecikören Köyü, Dokuz Köyü, Gökçeler Köyü, Göldağı Köyü, Gözaçanlar Köyü, Hamidiye Köyü, İncirli Köyü, Karaağaç Köyü, Karaahmetler Köyü, Karacalar Köyü, Kasımlar Köyü, Kavak Köyü, Keskin Köyü, Söğütçük Köyü, Köprücek Köyü, Kurşunlu Köyü, Kuşçuören Köyü, Küçüksusuz Köyü, Küçükyenice Köyü, Kümbet Köyü, Sarıhacılar Köyü, Softalar Köyü, Söğütçük Köyü, Şahinler Köyü, Taşçıahiler Köyü, Tongurlar Köyü, Türkmen Köyü ve Üyük Köyü’dür.

Sizler de kiralık konut tercihinizi Bilecik Gölpazarı ilçesinden yana kullanmak isterseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bilecik Gölpazarı’nda uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Gölpazarı Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.