/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Göynükcancel

Bolu Göynük Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Göynük Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi konut kiralamak isteyen vatandaşlara yardımcı olamaya devam ediyor. Göynük kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Göynük Kiralık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Göynük geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. 20. yüzyıl başlarından kalma eski Türk yerleşim yerlerini içerisinde barındıran ilçede küçükbaş kümes hayvancılığı ve tarım faaliyetleri yapılmaktadır. Göynük kiralık daire arayanlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda bölgede oymacılık sanatı yapıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe il merkezine 98 kilometrelik bir uzaklıkta yer almakta olup, Bilecik, Eskişehir, Ankara ve Sakarya illerine komşudur. İlçe yayla bakımından da oldukça zengindir. İlçede yer alan yaylaların başlıcaları: Çubuk Yaylası, Arıkçayırı Yaylası, Bulanık Yaylası, Değirmenözü Yaylası, Hacımahmut Yaylası’dır. Büyük bir bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ilçede Karadeniz ve Karasal iklim özellikleri görülmektedir. İlçede yağışların büyük bir kısmı ilkbahar ve kış aylarında görülmektedir. İlçede tarım faaliyetleri çok gelişmiş olmamakla birlikte az sayıda ürün tarımı yapılmaktadır. İlçede kiralık konut arayan vatandaşlar hayvancılık ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilirler.

Göynük Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçede 15 bin 423 kişi yaşamaktadır. Toplam nüfusun yüzde 50,39’unu (7 bin 771) erkek, yüzde 49,61’ini (7 bin 652) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Göynük kiralık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 mahalle ve 66 köy bulunmaktadır. Göynük kiralık ev tercihinde bulunacak kişilerin tercih edebileceği mahalle ve köylerin başlıcaları: Cuma Mahallesi, Çeşme Mahallesi, Hacı Abdi Mahallesi, Kepkebir Mahallesi, Sofu Ali Mahallesi, Yenice Mahallesi, Ahmetbeyler Köyü, Boyacılar Köyü, Bekirfakılar Köyü,Bayındır Köyü, Aşağıkınık Köyü, Arızlar Köyü, Arıkçayırı Köyü, Alanköy Köyü, Aksaklar Köyü, Akçaalan Köyü, Bozcaarmut Köyü, Bölücekova Köyü, Bulanık Köyü, Ceylanlı Köyü, Çamlıca Köyü, Çapar Köyü, Çatacık Köyü, Çayköy Köyü, Çaylak Köyü, Gerişler Köyü, Ekinciler Köyü, Demirhanlar Köyü, Gürpınar Köyü, Güneyçalıca Köyü, Gökçesaray Köyü, Hasanlar Köyü, Hacımahmut Köyü, Değirmenözü Köyü, Dedeler Köyü, Dağşeyhleri Köyü, Dağhacılar Köyü, Çubukköy Köyü, Çaylak Köyü, Kaşıkçışeyhler Köyü, Karacalar Köyü, Karaardıç Köyü, Hilaller Köyü, Himmetoğlu Köyü, Hisarözü Köyü, İbrahimözü Köyü, Kilciler Köyü, Kılavuzlar Köyü, Köybaşı Köyü, Kumcuk Köyü, İbrahimözü Köyü, Karaaliler Köyü, Kayabaşı Köyü, Kayalıdere Köyü, Kozcağız Köyü’dür.

Sizler de kiralık konut tercihinizi Bolu Göynük ilçesinden yana kullanmak istiyorsanız güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bolu Göynük’te uygun fiyatlı kiralık evler için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz konuta hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

6 Ağustos 2020

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

5 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Göynük Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.