/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Eğirdircancel

Isparta Eğirdir Kiralık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Eğirdir Kiralık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eğirdir kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Eğirdir Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ilinin önemli ilçelerinden biri olan Eğirdir Isparta il merkezine 34 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Denizden yüksekliği 918 metre olan ilçenin yüzölçümü 1414 kilometrekaredir. Eğirdir kiralık daire arayan kişiler ilçe iklim ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. Akdeniz ve İç Anadolu geçiş ikliminin görüldüğü ilçe tarım ve hayvancılık faaliyetleri bakımından oldukça verimlidir. İlçe halkı geçimini tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile sağlamaktadır. Göller yöresi içerisinde yer alan ilçe zengin coğrafyası sebebi ile kuş gözlemciliği,  endemik bitki gözlemciliği, foto safari, doğa yürüyüşü, oryantiring, dağcılık, jeep safari, yamaç paraşütçülüğü, su sporları, yayla, kamp-karavan ve av turizmi gibi etkinlikler için oldukça uygundur. İlçede yaşayan halk turizm faaliyetleri ile de ilgilenerek geçimini sağlama fırsatına erişebilmektedir.

Eğirdir Kiralık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 436’dır. İlçe nüfusunun yüzde 51,03’ünü (16 bin 551) erkek, yüzde 48,97’sini (32 bin 436) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Eğirdir kiralık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 28 adet mahalle ve 28 adet köy bulunmaktadır. Eğirdir kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Ağa Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Bağbuyan Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Camii Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Dere Mahallesi, Göktaş Mahallesi, Hacışeyh Mahallesi, Hamam Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İmaret Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kale Mahallesi, Katip Mahallesi, Kızılçubuk Mahallesi, Konya Bucağı Mahallesi, Kubbeli Mahallesi, Menderes Mahallesi, Pınar Pazarı Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sekibağ Mahallesi, Seydim Mahallesi, Yazla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilada Mahallesi, Ağılköy Köyü, Akdoğan Köyü, Akpınar Köyü, Aşağı Gökdere Köyü, Bademli Köyü, Bağıcık Köyü, Bağıllı Köyü, Bağören Köyü, Bağören Köyü, Baklan Köyü, Balkırı Köyü, Barla Köyü, Beydere Köyü, Çay Köyü, Eyüpler Köyü, Gökçehöyük Köyü, Göktaş Köyü, Havutlu Köyü, Haymana Köyü, Kırıntı Köyü, Mahmatlar Köyü, Pazarköy Köyü, Serpil Köyü, Sevinçbey Köyü, Sipahiler Köyü, Sorkuncak Köyü, Tepeli Köyü, Yılgıncak Köyü, Yukarı Gökdere Köyü ve Yuvalı Köyü’dür.

Sizler de kiralık konut tercihini Isparta Eğirdir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Eğirdir uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Eğirdir Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.