/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Beyşehircancel

Konya Beyşehir Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Beyşehir Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak konut kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Beyşehir kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beyşehir Kiralık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Konya’nın en büyük beşinci ilçesi olan Beyşehir geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Beyşehir kiralık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Batı Toroslar’ın arasında bulunan çukur bir alanda yer almaktadır. Bu çukur olan bölgenin bir kısmını Beyşehir Gölü kaplarken, gölün güneydoğu kesimlerinde Beyşehir Ovası bulunmaktadır. Tarım faaliyetlerinin yapıldığı toprakların oldukça verimli olduğu ilçede bozkır ve ormanlık araziler yer almaktadır. Beyşehir kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Akdeniz Bölgesi Göller Yöresi’nde yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçenin Akdeniz’e olan uzaklığı ortalama 65 kilometredir. İlçede konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçenin su kaynakları bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine de ulaşmaktadır.

Beyşehir Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 73 bin 768’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,83’ünü (36 bin 755) erkek, yüzde 50,17’sini (37 bin 13) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Beyşehir kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 67 adet mahalle bulunmaktadır. Konya Beyşehir kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adaköy Mahallesi, Ağılönü Mahallesi, Akburun Mahallesi, Akçabelen Mahallesi, Avdancık Mahallesi, Avşar Mahallesi, Bademli Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Başgöze Mahallesi, Bayat Mahallesi, Bayavşar Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Bekdemir Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Çiçekler Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çivril Mahallesi, Çukurağıl Mahallesi, Dalyan Mahallesi, Damlapınar Mahallesi, Doğanbey Mahallesi, Doğancık Mahallesi, Dumanlı Mahallesi, Eğirler Mahallesi, Emen Mahallesi, Esence Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Evsat Mahallesi, Eylikler Mahallesi, Fasıllar Mahallesi, Göçü Mahallesi, Gökçekuyu Mahallesi, Gökçimen Mahallesi, Gölkaşı Mahallesi, Gölyaka Mahallesi, Gönen Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Hacıakif Mahallesi, Hacıarmağan Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Huğlu Mahallesi, Hüseyinler Mahallesi, İçerişehir Mahallesi, İsaköy Mahallesi, Karaali Mahallesi, Karabayat Mahallesi, Karadiken Mahallesi, Karahisar Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Kurucuova Mahallesi, Kuşluca Mahallesi, Küçükavşar Mahallesi, Mesutlar Mahallesi, Müftü Mahallesi, Sadıkhacı Mahallesi, Sarıköy Mahallesi, Sevindik Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Üçpınar Mahallesi, Üstünler Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yazyurdu Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşildağ Mahallesi, Yukarıesence Mahallesi ve Yunuslar Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık konut tercihini Konya Beyşehir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Konya Beyşehir de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Beyşehir Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.