/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Seydişehircancel

Konya Seydişehir Kiralık Ev

araması için 14 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Seydişehir Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Seydişehir kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Seydişehir Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

İç Anadolu Bölgesi’nin Konya iline bağlı olan Seydişehir ilçesi Konya il merkezine 85 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Toplam yüzölçümü 2 bin 219 kilometrekare olan ilçenin denizden yüksekliği 1.123 metredir. İlçenin doğusunda Konya ve Çumra ilçeleri, kuzeyinde Beyşehir ilçesi, güneyinde ise Bozkır ve Akseki ilçeleri yer almaktadır. Seydişehir kiralık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin güneyinde Toros Dağları’nın Küpe Dağı yer almaktadır. Seydişehir kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin karasal iklim etkisi altında olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Konya iline 85 kilometre, Antalya iline 208 kilometre, Manavgat’a 135 kilometre, Beyşehir’e 36 kilometre, Bozkır ilçesine ise 50 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır.

Seydişehir Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 64 bin 687’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,27’sini (32 bin 515) erkek, yüzde 49,73’ünü (32 bin 172) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Seydişehir kiralık daire tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 55 adet mahalle bulunmaktadır. Konya Seydişehir kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akçalar Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Alaylar Bir Mahallesi, Alaylar İki Mahallesi, Anabağlar Mahallesi, Aşağıkaraören Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Başkaraören Mahallesi, Bostandere Mahallesi, Boyalı Mahallesi, Bükçe Mahallesi, Çat Mahallesi, Çatmakaya Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Değirmenci Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Gevrekli Mahallesi, Gökçehüyük Mahallesi, Gökhüyük Mahallesi, Gölyüzü Mahallesi, Hacıseyitali Mahallesi, Irmaklı Mahallesi, İncesu Mahallesi, Karabulak Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karakavak Mahallesi, Kavak Mahallesi, Kesecik Mahallesi, Ketenli Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Kızılcalar Mahallesi, Kozlu Mahallesi, Kumluca Mahallesi, Kuran Mahallesi, Madenli Mahallesi, Mesudiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Oğlakçı Mahallesi, Ortakaraören Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Saadetler Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Seyitharun Mahallesi, Sofuhane Mahallesi, Stat Mahallesi, Susuz Mahallesi, Taraşcı Mahallesi, Taşağıl Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Tol Mahallesi, Ufacık Mahallesi, Ulukapı Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yenicami Mahallesi ve Yenice Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Konya ilinin Seydişehir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Konya Seydişehir de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Türkiye genelinde Ekim ayında 137 bin...

Türkiye genelinde Ekim ayında 137 bin...

16 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.