/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Salıpazarıcancel

Samsun Salıpazarı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Salıpazarı Kiralık Konut Arayan Kişiler Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Salıpazarı kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Samsun ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Salıpazarı ilçesi bulunduğu konum itibari ile Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Salıpazarı kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklim koşulları kadar ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. Salıpazarı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Salıpazarı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 19 bin 990’dır. İlçe nüfusunun yüzde 51,44’ünü (10 bin 282) erkek, yüzde 48,56’sını (9 bin 708) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Salıpazarı kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 44 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden öne çıkanlar: Alan Mahallesi, Alanyaykın Mahallesi, Albak Mahallesi, Avut Mahallesi, Bereket Mahallesi, Biçme Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Dikencik Mahallesi, Düzköy Mahallesi, Esatçiftliği Mahallesi, Fatsalılar Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Fidancık Mahallesi, Gökçebaşı Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güzelvatan Mahallesi, Kalfalı Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karadere Mahallesi, Karaman Mahallesi, Karayonca Mahallesi, Kırgıl Mahallesi, Kızılot Mahallesi, Kocalar Mahallesi, Konakören Mahallesi, Kuşcuğaz Mahallesi, Merkez Kocalar Mahallesi, Mumlu Mahallesi, Muslubey Mahallesi, Orta Mahallesi, Sarıhasan Mahallesi, Suluca Mahallesi, Tacalan Mahallesi, Tahnal Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Yavaşbey Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yenidoğan Mahallesi’dir.

Salıpazarı Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut arayışında olan kişiler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkı ilçenin eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Samsun Salıpazarı kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Salıpazarı Anadolu Lisesi: Yeni, 55530 Salıpazarı/Samsun.
  • Gökçeli İlkokulu: Gökçeli, Güneş Sokak, Pk:55530, 55530 Salıpazarı/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 821 20 64 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Hasan Çelebi Çok Programlı Lisesi: Bereket, Çarşamba Salıpazarı Yolu, 55530 Salıpazarı/Samsun.
  • Gökçeli Ortaokulu: Gökçeli, Öğretmen Mine, Yalçın Aksoy Caddesi, No 2, 55530 Salıpazarı/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 821 20 66 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Bereket Yatılı Bölge Ortaokulu: Bereket, 55530 Salıpazarı/Samsun.

Sizler de kiralık daire tercihini Samsun ilinin Salıpazarı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Salıpazarı uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.