/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Marmaraereğlisicancel

Tekirdağ Marmaraereğlisi Kiralık Ev

araması için 11 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Marmaraereğlisi Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Marmaraereğlisi kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekirdağ iline bağlı Marmaraereğlisi bulunduğu konum itibari ile dağlık bir arazi yapısına sahiptir. Marmaraereğlisi kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Marmara geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve yetiştiriciliği ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. Marmaraereğlisi kiralık ev arayan kişiler ilçedeki sanayi faaliyetlerinin ise madenciliğe dayalı olduğunun bilgisine ulaşmaktadır.

Marmaraereğlisi Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine ilçe toplam nüfusu 26 bin 7’dir. İlçe nüfusunun yüzde 52,32’sini (13 bin 606) erkek, yüzde 47,68’ini (12 bin 401) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Marmaraereğlisi kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 10 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Bahçelievler Mahallesi, Cedit Ali Paşa Mahallesi, Çeşmeli Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Kamaradere Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Sultanköy Mahallesi, Türkmenli Mahallesi, Yakuplu Mahallesi ve Yeniçiftlik Mahallesi’dir.

Marmaraereğlisi Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçe eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir.  Tekirdağ Marmaraereğlisi kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Marmaraereğlisi İlkokulu: Bahçelievler, No 25, Edirne MarmaraEreğlisi Yolu, Tekirdağ. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0282) 613 10 20 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Yeniçiftlik, Zambak Sok., 59740 Marmaraereğlisi/Tekirdağ. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0282) 613 40 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu: Yeniçiftlik, Bulvar Caddesi No:149, 59760 Marmaraereğlisi/Tekirdağ. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0282) 644 16 11 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Tekirdağ ilinin Marmaraereğlisi ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Marmaraereğlisi uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Marmaraereğlisi Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.