/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şarköycancel

Tekirdağ Şarköy Kiralık Ev

araması için 13 ilan bulundu

Şarköy Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin ilçe yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şarköy kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ’ın güneybatı kesimlerinde yer alan Şarköy ilçesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Şarköy kiralık daire arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve turizm faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarım faaliyetleri yürütülmektedir. Şarköy kiralık ev arayan kişiler ilçede turizm faaliyetleri kapsamında ise yaz turizminin yaygın olduğunun bilgisine ulaşmaktadır.

Şarköy Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 267’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,41’ini (16 bin 265) erkek, yüzde 49,59’unu (16 bin 2) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şarköy kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 31 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aşağıkalamış Mahallesi, Beyoğlu Mahallesi, Bulgur Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Eriklice Mahallesi, Gaziköy Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, Hoşköy Mahallesi, İğdebağları Mahallesi, İshaklı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kızılcaterzi Mahallesi, Palamut Mahallesi, Sofuköy Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Uçmakdere Mahallesi, Ulaman Mahallesi, Yayaağaç Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yörgüç Mahallesi ve Yukarıkalamış Mahallesi’dir.

Şarköy Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Tekirdağ Şarköy kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Şarköy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi: İstiklal, 59800 Şarköy/Tekirdağ. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Şarköy Lisesi: Camikebir, Sahil Yolu, 59800 Şarköy/Tekirdağ. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0282) 518 48 77 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Evrenosbey İlköğretim Okulu: İstiklal, İsmail Hakkı Özgen Cd. No:26, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Sizler de kiralık daire tercihini Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Şarköy uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

7 Ağustos 2020

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

6 Ağustos 2020

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

6 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Şarköy Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.