/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Artovacancel

Tokat Artova Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Artova Kiralık Konut Arayan Kişiler için ilçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Artova kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralama tercihine karar verebilirsiniz.

Tokat iline bağlı Artova ilçesi il merkezine 37 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Artova kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimsel koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçede Karadeniz iklimi ve karasal iklimleri arasında bir geçiş iklimi görülmektedir. Bu nedenle ilçede hemen hemen her mevsim yağış görülmektedir. Ancak özellikle Ağustos ayında sıcaklıklar oldukça yükselmektedir. Artova kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin hayvancılık ve az miktarda tarım faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında ise hububat ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Artova Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 374’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,93’ünü (4 bin 181) erkek, yüzde 50,07’sini (4 bin 193) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Artova kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alpaslan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, İstasyon Mahallesi ve Kızılca Mahallesi’dir.

Artova Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Artova ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Tokat Artova kiralık konut arayan vatandaşların ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Gazipaşa İlköğretim Okulu: İstasyon, Tokat Caddesi, No:76, 60670 Artova/Tokat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiller için (0356) 611 20 32 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Artova Çok Programlı Lisesi: Alpaslan, İstasyon Caddesi, 60670 Artova/Tokat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0356) 611 27 61 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Artova Meslek Yüksek Okulu: İstasyon, Alparslan Caddesi, No:69, 60670 Artova/Tokat.

Sizler de kiralık daire tercihini Tokat ilinin Artova ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Artova uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Artova Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.