/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ofcancel

Trabzon Of Kiralık Ev

araması için 5 ilan bulundu

Of Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Of kiralık konut arayanlarımız için Trabzon’un Of ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, M.Ö. 312 yıllarına kadar uzanan Of, 68 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 43.499 nüfusla Trabzon’un en kalabalık dördüncü ilçesi olarak yüzde 5,38’lik kısımda yerini almaktadır. Yörenin en büyük akarsularından olan Solaklı Irmağı’nın taşımış olduğu alüvyal yığıntıların meydana getirdiği alana kurulan ve Karadeniz sahiline kıyısı olan bu ilçemiz, Trabzon il merkezine 50 kilometre mesafede olup 330 kilometrekare yüzölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 10 metredir. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynakları; tarım ve hayvancılık üzerinden sağlanmaktadır. Eğitim alanında bünyesinde; Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne ait bir tane Teknoloji Fakültesi bulunmaktadır. Sınırları içerisinden akarsu olarak Solaklı, Baltacı, İkizdere ve İvyan Dereleri geçmektedir. Ayrıca ilçede, görüp ziyaret etmeniz gereken doğal güzelliklerinin başında ise; Of Sahili gibi mutlaka görmeniz gereken yerler gelir.

Trabzon’un Of ilçesinde Of kiralık daire arayanlar için ilçe;

 • Kuzeyinde; Karadeniz Sahil,
 • Batısında; Trabzon’un Sürmene ilçesi,
 • Güneyinde; Trabzon’un Dernekpazarı ilçesi,
 • Doğusunda ise; Trabzon’un Hayrat ilçesi yer almaktadır.

Ulaşım karayolu üzerinden olup ilçe içi ulaşım, ilçe merkezinden her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat sağlanacak şekildedir.

Of Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Trabzon’un Of ilçesinden ev kiralamak isteyenlere Of’a ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 7 TL olan alanı 135 metrekareye sahip daireleri 977 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz. Yani;

 • Ortalama; 45 metrekare alana sahip bir 1+0 daireyi 882 TL civarında,
 • Ortalama; 75 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 982 TL civarında,
 • Ortalama; 110 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 838 TL civarında,
 • Ortalama; 150 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi 1.017 TL civarında,
 • Ortalama; 200 metrekare alana sahip bir 4+1 daireyi 1.412 TL civarında,
 • Ortalama; 250 metrekare alana sahip bir 5+1 daireyi 1.500 TL civarında,
 • Ortalama; 275 metrekare alana sahip bir 5+2 daireyi 1.672 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek kiralamak istediğiniz dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, sahile, turizm bölgelerine, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu evleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de kiralayabileceğiniz gibi müstakil ev, apart, iş yeri, arsa veya daire tipinde de bulabilmeniz mümkün. Bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle de kiralayabilirsiniz. Eğer Trabzon’un Of ilçesinde kiralık müstakil ev veya daire tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Of eşyalı kiralık daire veya Of kiralık daire günlük yazarak istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Of Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Trabzon’un Of ilçesine ait ev kiralayabileceğiniz toplam 68 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev tutmayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinin birkaçını, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • İrfanlı Mahallesi,
 • Sulaklı Mahallesi,
 • Bölümlü Mahallesi,
 • Cumhuriyet Mahallesi,
 • Gürpınar Mahallesi,
 • Kıyıcık Mahallesi,
 • Uğurlu Mahallesi,
 • Cumapazarı Mahallesi,
 • Çamlı Mahallesi’dir.

Trabzon’un Of ilçesine ait kiralık, eşyalı veya eşyasız en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Trabzon Of İrfanlı Mahallesi’nde kiralık daire yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

5 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

28 Temmuz 2020

Of Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.