/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Vakfıkebircancel

Trabzon Vakfıkebir Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Vakfıkebir Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Vakfıkebir kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Trabzon iline bağlı Vakfıkebir Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Vakfıkebir kiralık konut arayan kişiler ilçenin dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Vakfıkebir kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Vakfıkebir Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 27 bin 525’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,06’sını (13 bin 503) erkek, yüzde 50,94’ünü (14 bin 22) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Vakfıkebir kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 44 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Açıkalan Mahallesi, Akköy Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Bahadırlı Mahallesi, Ballı Mahallesi, Bozalan Mahallesi, Büyükliman Mahallesi, Caferli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çamlık Sahil Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Deregözü Mahallesi, Düzlük Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Güneyköy Mahallesi, Güneysu Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Hamzalı Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İlyaslı Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Kıranköy Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Kirazlıkyeni Mahallesi, Köprücek Mahallesi, Körez Mahallesi, Mahmutlu Mahallesi, Mısırlı Mahallesi ve Ortaköy Mahallesi’dir.

Vakfıkebir Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Vakfıkebir kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi: Kemaliye, Merve Sokak, No:9, 61400 Vakfıkebir/Trabzon. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0462) 841 51 45 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Vakfıkebir Fen Lisesi: Kemaliye, Anadolu Sokak, No:5, 61400 Vakfıkebir/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • Kemaliye İlkokulu: Kemaliye, Okullar Sokak, Pk:61400, 61400 Vakfıkebir/Trabzon. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0462) 841 50 84 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık konut tercihini Trabzon ilinin Vakfıkebir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Vakfıkebir uygun fiyatlı kiralık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Vakfıkebir Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.