/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Pülümürcancel

Tunceli Pülümür Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Pülümür Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pülümür kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek daire kiralayabilirsiniz.

Tunceli ilinin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Pülümür kiralık konut arayan kişiler ilçenin karasal iklim bölgesi içerisinde yer aldığı bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisi hakkında yapılan araştırmalar sonucunda ise ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşılmıştır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. 

Pülümür Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 3 bin 375’tir. İlçe nüfusunun yüzde 58,76’sını (1.983) erkek, yüzde 41,24’ünü (1.392) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pülümür kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Atatürk Mahallesi, Ecevit Mahallesi, Hiver Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Meydanlar Mahallesi’dir. 

Pülümür Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Sağlık Bilgisi

Mahalleden konut arayışında olan kişiler ilçenin sağlık imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Pülümür kiralık ev arayan kişiler ilçe sınırlarında 2 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Aile Sağlık Merkezi: Merkez, Erzincan Tunceli Yolu, 62710 Pülümür/Tunceli.
  • Toplum Sağlığı Merkezi: Merkez, 62700 Pülümür/Tunceli. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0428) 441 22 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Pülümür Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Pülümür ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı ilçede yer alan bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Tunceli Pülümür kiralık konut arayan kişilerin mahallede etrafında konut kiralayabileceği okullar:

  • Dede Korkut İlkokulu: Merkez, Erzincan Caddesi, 62710 Pülümür/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Dede Korkut Lisesi: Merkez, Erzincan Caddesi, 62710 Pülümür/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Mehmetçik İlkokulu: Ecevit, 62700 Pülümür/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Uzunevler İlkokulu: Uzunevler, 62700 Mezra/Pülümür/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 

Sizler de kiralık daire tercihini Tunceli ilinin Pulumur ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tunceli Pülümür kiralık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Pülümür Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.