/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Banazcancel

Uşak Banaz Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Banaz Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin ilçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Banaz kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uşak iline bağlı Banaz ilçesi, il merkezine 32 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Banaz kiralık konut arayan kişiler ilçenin coğrafyası ve iklimi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin denizden yüksekliği 914 metre olup, toplam yüzölçümü 1063 metredir. İlçe Ege Bölgesi’nin yumuşak iklimi ile İç Anadolu Bölgesi’nin sert hava şartlarını yaşamaktadır. İlçe yer yer düzlük yer yer ise dağlık arazilerden oluşmaktadır. Banaz kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır.

Banaz Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 35 bin 778’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,58’ini (17 bin 737) erkek, yüzde 50,42’sini (18 bin 41) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Banaz kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: 31 Ağustos Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dilek Mahallesi, Emek Mahallesi, Hamamboğazı Mahallesi, İslam Mahallesi ve Şehitler Mahallesi’dir.

Banaz Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Banaz ilçesinden konut arayan çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Uşak Banaz kiralık konut arayana kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Dilek, Halit Ziya Caddesi, No:67, 64500 Banaz/Uşak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0276) 315 15 36 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehitler İlköğretim Okulu: Şehitler, Adnan Menderes Caddesi, 64500 Banaz/Uşak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0276) 315 10 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • 31 Ağustos Ortaokulu: Cumhuriyet, 31 Ağustos Caddesi No:31, 64500 Banaz/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 315 10 20 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Uşak ilinin Banaz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Banaz uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Banaz Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.