/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çandırcancel

Yozgat Çandır Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Çandır Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çandır kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek daire kiralayabilirsiniz.

Yozgat iline bağlı Çandır ilçesi karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Çandır kiralık konut arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Çandır kiralık ev arayan kişiler ilçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğünün bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. 

Çandır Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 4 bin 450’dir. İlçe nüfusunun yüzde 448,54’ünü (2 bin 160) erkek, yüzde 51,46’sını (2 bin 290) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çandır kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 10 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Abdullah Efendi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barboros Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Kılıçlar Mahallesi, Nabioğlu Mahallesi, Şah Sultan Mahallesi ve Yenimeydan Mahallesi’dir.

Çandır Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Çandır ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkı ilçede yer alan bu eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kadrolarının da oldukça başarılı olduğunun bilgisine ulaşılmaktadır. Yozgat Çandır kiralık konut arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Çandır Atatürk İlköğretim Okulu: Barbaros, Dr. Mehmet Murat Bulvarı, No:6, 66620 Çandır/Yozgat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0354) 716 10 34 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çandır Şehit Yıldırım Yılmaz Çok Programlı Lisesi: Kılıçlar, Lise Caddesi, 66620 Çandır/Yozgat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0354) 716 25 05 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Halk Eğitim Merkezi: Bahçelievler, Çayır Caddesi, 66620 Çandır/Yozgat.

Sizler de kiralık konut tercihini Yozgat ilinin Çandır ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Yozgat Çandır uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Çandır Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.