/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çekerekcancel

Yozgat Çekerek Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Çekerek Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin ilçe Rehberi

Emlakjet olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çekerek kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek daire tercihinde bulunabilirsiniz.

Yozgat ilinin önemli ilçelerinden biri olan Çekerek ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Çekerek kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Çekerek kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Çekerek Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 19 bin 467’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,48’ini (9 bin 633) erkek, yüzde 50,52’sini (9 bin 834) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çekerek kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Bağlarbaşı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Seyit Ahmet Mahallesi, Yeniyol Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesi’dir.

Çekerek Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgisi

Çekerek ilçesinden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından ilçe halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. İlçe halkı bu eğitim kurumlarından oldukça memnudur. Yozgat Çekerek kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Çekerek Yatılı İlköğretim Bölge Okulu: Bağlarbaşı, Adnan Menderes Caddesi, 66500 Çekerek/Yozgat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0354) 468 14 49 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Atatürk Ortaokulu: Yeniyol, Adnan Darendeliler Caddesi No:35, 66500 Çekerek/Yozgat.
  • Karakaya İlkokulu: Karakaya Köyü, Çekerek Merkez, Çekerek, Yozgat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0354) 477 10 41 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Akbay İlkokulu: Bahçelievler Mahallesi, Samur Sokak, Pk:66500, 66500 Çekerek/Yozgat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0354) 468 21 56 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Özgür Ocak Çok Programlı Lisesi: Bağlarbaşı, Adnan Menderes Caddesi, No:19, 66500 Çekerek/Yozgat.

Sizler de kiralık daire tercihini Yozgat ilinin Çekerek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Yozgat Çekerek uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Çekerek Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.