/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ereğlicancel

Zonguldak Ereğli Kiralık Ev

araması için 63 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ereğli Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ereğli kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Zonguldak iline bağlı Ereğli ilçesi Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Ereğli kiralık konut arayan kişiler ilçenin Karadeniz ikliminin etkisi altında olduğunun bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ereğli kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır.

Ereğli Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 175 bin 622’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,80’ini (87 bin 465) erkek, yüzde 50,20’sini (88 bin 157) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ereğli kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 41 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akarca Mahallesi, Bağlık Mahallesi, Balı Mahallesi, Bekyeri Mahallesi, Belen Mahallesi, Belenyeni Mahallesi, Bölücek Mahallesi, Çengel Mahallesi, Dağlar Mahallesi, Elma Tepe Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Güldere Mahallesi, Hamzafakılı Mahallesi, Kavaklık Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kestaneci Mahallesi, Kırmacı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kıyıcak Mahallesi, Kirmanlı Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Köseler Mahallesi, Merkez Mahallesi, Murtaza Mahallesi, Müftü Mahallesi, Orhanlar Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Ören Mahallesi, Örencik Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarıkokmaz Mahallesi, Seyit Ahmetli Mahallesi, Sinitli Mahallesi, Süleymanlar Mahallesi, Şehitlik Mahallesi, Topçalı Mahallesi, Uzunçayır Mahallesi, Uzunmehmet Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Ereğli Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Ereğli ilçesinden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça iyidir. Zonguldak Ereğli kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Erdemir İlkokulu: Bağlık Mahallesi, 88 Evler Pk:67320 Ereğli/Zonguldak. Daha detaylı bilgiler için (0372) 323 29 93 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet Ortaokulu: Bağlık, Erdemir Caddesi, No:10 D:10, 67300 Ereğli/Zonguldak.

Sizler de kiralık daire tercihini Zonguldak iline bağlı Ereğli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Ereğli uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Ereğli Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.