/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Karapürçek Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Altındağ Karapürçek Mahallesi Satılık Daire

araması için 253 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Karapürçek Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Karapürçek Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak, böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Karapürçek Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

İç Anadolu Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Karapürçek Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Karapürçek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Feridun Çelik Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan, Ankara iline bağlı olan Altındağ ilçesinde yer almaktadır. Mahallede hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Altındağ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Altındağ Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Altındağ Ertuğrul Gazi Ortaokulu ve Karapürçek Şehit Osman Kablan Ortaokulu yer almaktadır. Mahallede bulunan dinî mekânlar arasında Eyüp Cami vardır. Şehit Mehmet İkiz Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Altındağ Belediyesi Kapalı Spor Salonu ve Karapürçek Stadyumu, bu mahallenin sınırları içerisinde konumlanmıştır. 

Karapürçek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkânları

Karapürçek Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Karapürçek Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Karapürçek Mahallesi, 0-20 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Karapürçek – Ekin Mahallesi – Başak Mahallesi – Sıhhiye – Gar – Ulus: 320 kodlu otobüs hattı,
  • Karapürçek – Sıhhiye: 321-5 kodlu otobüs hattı.

Karapürçek Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Karapürçek Mahallesi’nde toplam 78.926 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir satılık ev 130 metrekaredir. Ortalama bir Altındağ Karapürçek sahibinden satılık ev 174.980 Türk lirasıdır. Mahalle içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 1.346 Türk lirasıdır. 

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Altındağ Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.