/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Aydınlar Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Çankaya Aydınlar Mahallesi Satılık Daire

araması için 25 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Çankaya ilçesi sınırları içerisindeki Aydınlar Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Aydınlar Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 2018 yılında 5.930 kişi yaşadığı bilinirken, son sayımlarda 6.039 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 2.868 kişisi erkek, 3.171 kişisi kadındır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Çankaya Aydınlar Mahallesinde satılık konut aldığınız takdirde eviniz Ankara il merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta olacaktır.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim ve Sağlık Kurumu Bilgileri

Çankaya Aydınlar Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Aydınlar Mahallesi sınırları içerisinde ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirilen mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Şehit Mustafa Karasakal İlkokulu: Aydınlar, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:165, 06460 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Şehit Erdal Dural Anadolu Lisesi: Aydınlar, Hürriyet Cd. NO 144, 06450 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev arayan vatandaş için önemli kriterler arasında yer alıyor. Ata sınırları içerisinde veya yakınında mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği sağlık kurumları, mahallenin bağlı olduğu belediye ve muhtarlık gibi gerekli devlet kurumlarının isim ile adres bilgileri şu şekildedir:

  • Aydınlar Mahallesi Muhtarlığı: Aydınlar, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:169, 06460 Çankaya/Ankara.
  • Çankaya Belediyesi: Huzur, 1112. Caddesi & 1153. Sokak, Dikmen, 06400 Çankaya/Ankara.
  • 29 Mayıs Devlet Hastanesi:Aydınlar, Dikmen Cd. No:312, 06105 Çankaya/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Hesaplanan son emlak endeksi verilerine göre Aydınlar Mahallesinde satılık konutların metrekare ortalama birim fiyatı 2.651 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin brüt alanı 120 metrekare iken Aydınlar Mahallesinde evlerin satış fiyatı ortalama 318.120 ₺  olarak karşımıza çıkmaktadır. Satılan evlerin amortisman/geri dönüş süresi ise 23 yıl olduğu bilinmektedir. Emlakçıdan ve/veya sahibinden Çankaya Aydınlar Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için emlakjet.com adresinden sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.