/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Metin Oktay Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Çankaya Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire

araması için 9 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Çankaya ilçesi sınırları içerisindeki Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Metin Oktay  Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 5.080 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 2.487 kişisi erkek, 2.593 kişisi kadındır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Çankaya Metin Oktay  Mahallesinde satılık konut aldığınız takdirde eviniz Ankara il merkezine yaklaşık 4 km uzaklıkta olacaktır.

Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim ve Sağlık Kurumu Bilgileri

Çankaya Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Metin Oktay  Mahallesi sınırları içerisinde ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirilen mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Şehit Sümer Deniz İlkokulu: Umut, Mihalıççık Sk. No:13, 06670 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi: Göktürk, Seyran Cd. No:80, 06670 Seyranbağları Çankaya/Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev arayan vatandaş için önemli kriterler arasında yer alıyor. Ata sınırları içerisinde veya yakınında mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği sağlık kurumları, mahallenin bağlı olduğu belediye ve muhtarlık gibi gerekli devlet kurumlarının isim ile adres bilgileri şu şekildedir:

  • Metin Oktay Mahallesi Muhtarlığı: Umut, Tekman Cd. No:22, 06670 Çankaya/Ankara.
  • Çankaya Belediyesi: Huzur, 1112. Caddesi & 1153. Sokak, Dikmen, 06400 Çankaya/Ankara.
  • 29 Mayıs Devlet Hastanesi: Dikmen Cd. No:312, 06105 Çankaya/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.

Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Hesaplanan son emlak endeksi verilerine göre Metin Oktay  Mahallesinde satılık konutların metrekare ortalama birim fiyatı 2.180 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin brüt alanı 115 metrekare iken Metin Oktay  Mahallesinde evlerin satış fiyatı ortalama 250.700 ₺  olarak karşımıza çıkmaktadır. Satılan evlerin amortisman/geri dönüş süresi ise 19 yıl olduğu bilinmektedir. Emlakçıdan ve/veya sahibinden Çankaya Metin Oktay Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için emlakjet.com adresinden sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

26 Eylül 2021

Ankara dünyanın yükselen kenti

Ankara dünyanın yükselen kenti

26 Eylül 2021

  Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

26 Eylül 2021

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

22 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.