/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sancak Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Çankaya Sancak Mahallesi Satılık Daire

araması için 16 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Sancak Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Çankaya ilçesi sınırları içerisinde Sancak Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Sancak Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Son nüfus sayımlarına göre göre mahallede 1.327 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 5.336 kişisi erkek, 5.998 kişisi kadındır. Ankara ili ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu sebeple mahallede  yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Ayrıca Çankaya Sancak Mahallesinde satılık daire aldığınız takdirde eviniz Ankara il merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta olacaktır.

Sancak Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Çankaya Sancak Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Sancak Mahallesi sınırları içerisinde ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirilen mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Nurçin Sayan İlkokulu: Sancak, 512. Sk. No:2, 06550 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Şehit Feramil Ferhat Kaya Anadolu Lisesi: Sancak, Cidde Cd. No:24, 06550 Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Sancak Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Ev sahiplerinin, aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gidilebilecek muhtarlık, bağlı bulunan belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının adları ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Sancak Mahallesi Muhtarlığı: Sancak, Tiflis Cd. No:57, 06550 Çankaya/Ankara.
  • Çankaya Belediyesi: Huzur, 1112. Caddesi & 1153. Sokak, Dikmen, 06400 Çankaya/Ankara.
  • 29 Mayıs Devlet Hastanesi: Aydınlar, Dikmen Cd. No:312, 06105 Çankaya/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.
  • Çankaya İlçe Nüfus Müdürlüğü: Cumhuriyet Mahallesi Bayındır 1 Sokak No:24 B Öveçler, 06430 Çankaya/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 434 56 00 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Sancak Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son emlak endeksi verilerine göre Sancak Mahallesinde satılık dairelerin metrekare ortalama birim fiyatı 3.031 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin ortalama brüt alanı 149 metrekare olan Sancak Mahallesinde satış fiyatı da ortalama 451.619 ₺  olarak karşımıza çıkmaktadır. Satılan evlerin amortisman/geri dönüş süresinin ise 22 yıl olduğu bilinmektedir. Emlakçıdan ve/veya sahibinden Çankaya Sancak Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için emlakjet.com adresinden sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Çankaya Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.