/static/img/logo.svg
search
Eryaman Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Eryaman Mahallesi Satılık Daire

araması için 94 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Eryaman Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Web sitemizde yer alan Eryaman Mahallesi satılık daire ilanları her gün güncellenmekte olup çok sayıda ev ilanı yer almaktadır. Eryaman Ankara’nın ilçeleri arasında olup 172.603 kişilik bir nüfusa sahiptir. Ankara’nın en büyük yerlerinden biri olan Eryaman’a çok sayıda yeni apartmanlar yapılmakta ve orantılı olarak birçok Eryaman 1+1 satılı rezidans ilanı Emlakjet tarafından yayınlanmaktadır. Eryaman ile Esenboğa Havalimanı arasında yaklaşık 50 kilometrelik bir mesafe olup 1 saattir bir süre içinde havalimanına ulaşılabilmektedir. Geniş metro hattı ile de Eryaman’dan havalimanına ve Ankara’nın birçok yerine ulaşım oldukça kolaydır. Eryaman Ankara’nın şehir merkezi olan Kızılay’a ve birçok alışveriş merkezine 20 dakikalık bir mesafededir. Metro hattının yanı sıra diğer toplu taşıma araçları ile de ulaşım hızlandırılmaktadır. Eryaman’ın bu merkezi konumu, çevresindeki sosyal tesisler ve ulaşım kolaylığı göz önünde bulundurulduğunda Eryaman satılık daire ilanları daha çok önem kazanmaktadır. 

 

Eryaman Mahallesi Satılık Daire Avantajları

Eryaman satılık daire ilanları hem mobil uygulamamızda hem de web sitemizde yer almakta olup oldukça uygun fiyatlardan satış yapılmaktadır. Komisyonsuz ve aracı ücreti olmadan istenilen eve kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Eryaman satılık daire ilanlarına bakıldığı zaman ferah, geniş ve merkezi konumlu evler ile karşılaşılmaktadır. Üniversite öğrencileri tarafından da sıklıkla tercih edilen Eryaman’daki daireler yatırım sebebi ile de satın alınabilmektedir. Eryaman Ankara’nın gelişmiş bölgelerinden biridir ve gelişmeye devam etmektedir. Metro ağı her yıl genişlemekte olup Eryaman’dan başka bir bölgeye ulaşmak oldukça kolay bir hale gelmektedir. 

 

Etimesgut Eryaman Satılık Daire İlanları 

Eryaman’da satılık dairelerin yanı sıra son zamandalar Eryaman satılık villa ilanlarının da artış gösterdiği gözlemlenmektedir. Eryaman’da satılığa ve kiraya çıkarılan her bir konut türü hızlı bir şekilde tükenmekte olup alıcıların hızlı karar vermesi gerekmektedir. Hal böyle olunca Eryaman satılık daire ilanları hızla tükenmekte ve çoğu ilanın tarihi geçmektedir. Ancak Emlakjet’in farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Sadece güncel satılık daire ilanlarını bünyesinde barındıran kurumumuz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır. Bu sebep ile satılan bir dairenin ilanı hızlı bir şekilde siteden kaldırılmakta olup müşterilerine en güncel ilanları sunmak için üst düzey bir çalışma yürütmektedir. 

 

Emlakçıdan veya Sahibinden Eryaman Mahallesi Satılık Daire Seçenekleri

Eryaman evleri satılık ilanları gün içinde web sitemizin listeleme sayfalarına eklenmekte olup düzenli aralıklar ile kontrol edilmektedir. Eryaman’da ev satın almak isteyen kişiler merkezi konumlu, ulaşımı kolay ve büyük metrekareleri evleri tercih etmektedir. Web sitemizde ise her isteğe ve kritere uyan 100’den fazla Eryaman satılık daire ilanı bulunmaktadır. Eryaman’daki güncel satılık ve konut daireler için en güvenilir kaynak Emlakjet olup müşterilerine daire ile ilgili tüm bilgileri sunmaktadır. Gerek fotoğraflar ile gerek ise de dairenin iç, dış ve diğer bilgileri ile müşteriye temiz bir bilgi akışı sağlanmaktadır. Emlakçıdan veya sahibinden Eryaman satılık daire ilanlarına ulaşmak için web sitemizi incelemenizi öneriyoruz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

20 Eylül 2019

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

19 Eylül 2019

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

18 Eylül 2019

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

18 Eylül 2019

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

17 Eylül 2019

Etimesgut Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.