/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yıldırımbeyazıt Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Kahramankazan Yıldırımbeyazıt Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Yıldırımbeyazıt Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Yıldırımbeyazıt Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Yıldırımbeyazıt Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

İç Anadolu Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik karasal iklim özellikleri Yıldırımbeyazıt Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarındadır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Yıldırımbeyazıt Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Yıldırımbeyazıt Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Ankara iline bağlı olan Kahramankazan ilçesinde yer almaktadır. Mahalle, Ankara il merkezinin kuzey yönünde kalmaktadır. Yıldırımbeyazıt Mahallesinin etrafında Yazıbeyli Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi ve Kumpınar Mahallesi konumlanmıştır. Mahallede hazır yemek hizmeti veren pek çok sayıda restoran ve kafe vardır. Mahallede herhangi bir eğitim kurumu ve dinî mekân yoktur. Yıldırımbeyazıt Köyü Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Mahallede bulunan Kazan Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır.

Yıldırımbeyazıt Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

Yıldırımbeyazıt Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Yıldırımbeyazıt Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Yıldırımbeyazıt Mahallesi, D160 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

·      Akıncı - Sıhhiye: 501 kodlu otobüs hattı,

·      Kazan - Sıhhiye: 502 kodlu otobüs hattı,

·      Ankara Lojistik Üssü - Eryaman 1. 2. Etap Metro İstasyonu: 555-4 kodlu otobüs hattı,

·      Keresteciler Sitesi - Eryaman 1. 2. Etap Metro İstasyonu: 556-4 kodlu otobüs hattı,

·      Kazan - Ulus: 563-3 kodlu otobüs hattı,

Yıldırımbeyazıt Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

2020 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Yıldırımbeyazıt Mahallesinde toplam 963 kişi yaşamaktadır. İlçede bulunan ortalama bir satılık ev 140 metrekaredir. Ortalama bir Ankara Kahramankazan sahibinden satılık ev 239.960 Türk lirasıdır. İlçe içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 1.714 Türk lirasıdır.

Ankara Kahramankazan Yıldırımbeyazıt Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.