Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sincan Akşemsettin Mahallesi Satılık Daire

araması için 302 ilan bulundu
search
Akşemsettin Mahallesicancel
Sincancancel
Ankaracancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sincan Akşemsettin Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Sincan Akşemsettin Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan Emlakjet okuyucularımız için hazırladığımız bu rehber sayesinde  mahalle hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve bu sayede Sincan Akşemsettin Mahallesi satılık daire arayışındaki ziyaretçilerimizin istedikleri ve hayal ettikleri evi bulmalarını kolaylaştıracağız. EmlakJet okuyucularına yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazıda bölgenin kurumlarından fiyatlarına kadar pek çok noktasına değindik.

Akşemsettin, Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir mahalledir.Satılık daire arayan siz emlakjet okurları için dikkat edilmesi gereken bir konu da bölgenin sahip olduğu iklim şartlarıdır. Genellikle kara ikliminin hüküm sürdüğü Ankara'da farklı iklimler vardır. Güneyde İç Anadolu'nun hususiyeti olan step-bozkır iklimi, kuzeyde ise Karadeniz bölgesinin yumuşak ve yağışlı özelliği görülür. Ankara ilinin kışları çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır. Yıllık ısı değişikliği 40°C ile -24,9°C arasındadır. 

AKŞEMSETTİN mahallesi nüfusu (MERKEZ beldesine) bağlı SİNCAN, ANKARA. AKŞEMSETTİN mahallesinin Nüfusu Toplam 23.531 tır. Bu nüfusun 11.722'si Erkek, 11.809'si Kadındır.

ANKARA ili SİNCAN ilçesi (MERKEZ beldesine) bağlı AKŞEMSETTİN mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE'dir.

Akşemsettin Mahallesi Ulaşım Olanakları

Akşemsettin Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik.Akşemsettin Mahallesi için ulaşım sincan ilçesinin ulaşım olanakları sayesinde sağlanmaktadır. Sincan’a ulaşabilmek için Ankara-Sincan arası hatlar mevcuttur. Cumartesi günleri seyrek olan otobüs seferlerinin aksine hafta içi ve pazar günleri oldukça sık seyretmekte ve bu sayede ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Otobüs seferlerinin yanı sıra tren aracılığıyla da ilçeye ulaşım sağlamak mümkün.

Ankara-Sincan arası seferlerden bazıları:

 • 500 (OSB TÖREKENT METRO-BATIKENT METRO İSTASYONU)

 • 501 (AKINCI-SIHHİYE)

 • 501-2 (AKINCI-ERYAMAN 1.2 ETAP İSTASYONU)

 • 503 (YENİKENT-ÇAYIRLIK BÖLGESİ-CUMHURİYET BLV.-SİNCAN)

 • 503-2 (YENİKENT-ÇAYIRLIK BÖLGESİ-CUMHURİYET BLV-TÖREKENT-SİNCAN)

Akşemsettin Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sincan Akşemsettin Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik.Akşemsettin mahallesi içerisinde okul bulunmadığından eğitimin taşımalı olarak devam ettiği okullardan bazıları şu şekildedir:

 • Yılmaz Balaban İşitme Engelliler İlkokulu

 • Temelli Çok Programlı Anadolu Lisesi

 • Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Sincan Ali Semerkandi İmam Hatip Ortaokulu

 • Şair Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

 • Sincan Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

 • Temelli Çok Programlı Anadolu Lisesi

 • Sincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sincan Akşemsettin Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul  Bilgileri

Ankara Sincan Akşemsettin satılık daire fiyatları ortalama 235.750 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 1.886 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sincan Akşemsettin Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 125 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Bir daire satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Sincan Akşemsettin Mahallesi sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.