Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aksu Atatürk Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Atatürk Mahallesicancel
Aksucancel
Antalyacancel

Atatürk Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı olan Atatürk Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Atatürk Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Atatürk Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Aksu ilçesinin 35 mahallesinden biri olan Atatürk mahallesinin nüfusu toplam 3 bin civarındadır. Aksu, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçelerden birisidir. Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur. Akdeniz'e de küçük bir kıyı şeridiyle bağlantısı olan ilçenin kuzeyinde ise Burdur ili bulunmaktadır. İlçe 2008 yılında merkez ilçenin doğusunda kuzey - güney yönünde dağınık halde bulunan birçok mahallenin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. İlçenin merkezi Aksu Çayı'nın batısındadır. 

Atatürk Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Atatürk Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Atatürk Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. 

Aksu ilçesinin Antalya - Alanya yolu üzerinde olması ilçeyi ve mahallelerini önemli bir aks noktası haline getirmiştir. Aksu’ya kara yolu, demiryolu ya da havayolu tercih ederek gitmek mümkündür. Aksu karayolu ile Antalya şehir merkezine 18 km, İstanbul’a 699 km, Ankara’ya 455 km, İzmir’den ise 478 km uzaklıktadır. Demir yolu ile ulaşımı tercih etmek isteyenler bu noktalara toplu taşıma ya da özel araçla ulaşabilmektedir. Hava yolu ile ilçeye ulaşmak isteyenler ise D-685 Karayolu ve Kurşunlu Caddesi üzerinden yaklaşık olarak 20 dakikada Antalya Havalimanı’na ulaşım sağlayabilmektedir. 

Atatürk Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Antalya Aksu Atatürk mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Atatürk Mahallesi’nde okul bulunmamakla birlikte servisli ulaşım ile çevredeki okullara ulaşım kolaylıkla mümkün olmaktadır. 

Atatürk Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgisi 

Aksu Atatürk mahallesi satılık daire fiyatları ortalama %248.43 artmıştır. Ortalama satılık konut fiyatları 1.176.960 TL olurken, ortalama satılık konut büyüklüğü 120 metrekaredir. Antalya Aksu ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı son güncellemelere göre 15.613 TL'dir. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 20 yıl seviyelerindedir. İlçede konut değerini arttıran mahallelerden biri de Atatürk  Mahallesi’dir.

Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. 

Emlak ofisinden ya da sahibinden Aksu Atatürk mahallesi satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.