Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aksu Fettahlı Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Fettahlı Mahallesicancel
Aksucancel
Antalyacancel

Fettahlı Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Fettahlı Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Fettahlı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak isteğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya ili Fettahlı Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.294 kişidir. Bu nüfusun 651'si erkek, 643'si kadındır.

Fettahlı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Aksu, Antalya ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Burdur ili yer alır. İlçenin batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda ise Serik ilçeleri yer alır. Bölgede Akdeniz iklimi görülür. Fettahlı Mahallesi Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli yerler; Perge Antik Kenti, Kurşunlu Şelalesi, Zindan Mağarası ve Sorgun Yaylası.

Fettahlı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Fettahlı Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ülkenin her köşesinden kolaylıkla ulaşılabilen Antalya iline pek çok şehirden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aynı zamanda havayolu ulaşımı Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı, il merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıkta, kentin doğusunda yer almaktadır. Her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan havalimanına iniş yaptıktan sonra havaş servisleri, taksi veya araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezine ulaşılmaktadır.  Antalya seyahatlerinde otobüs seçeneğini kullanan kişiler için şehir merkezinde yer alan Antalya Otogarı’na ülkenin her yerinden otobüs seferleri vardır. Antalya, yaz aylarında en fazla turist ağırlayan şehirlerin başında gelmektedir. Aksu ilçesinin Antalya şehir merkezine uzaklığı 26 kilometredir. Bölgedeki ulaşım hatları;

- AC05, Aksu-İhsaniye-Yurtpınar-Alaylı-Gökdere-Solak.

- 519, Doğu Garajı-Meydan-Topçular-TEDAŞ-Aksu-Kurunlu-Kurşunlu Şelalesi.

- 528, Aksu-Güzelyurt-Altıntaş-Ermenek-Güzeloba.

- 527, Aksu-Karacalı-Kundu-Oteller-Turizm Yolu- Kemerağzı.

- 526, Aksu-Pınarlı-Sinan-Altınova-Altınova Kavşağı.

Fettahlı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Fettahlı Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Fettahlı Mahallesi’nde 2 tane okul bulunmaktadır.

- Keziban Erten-İsmail Erten İlkokulu,

- Keziban Erten-İsmail Erten.

Fettahlı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

 

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 265 metrekare olarak karşımız çıkar. Antalya Fettahlı Mahallesi satılık daire fiyatları 1.924.960 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 7.264 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 19 yıldır. Antalya Fettahlı Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Fettahlı Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.