/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Aksucancel

Antalya Aksu Satılık Daire

araması için 111 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Aksu Satılık Daire Alacaklara Özel Rehber 

Aksu satılık daire arayışında mısınız? O zaman tam olarak doğru adrestesiniz. Bölgedeki ilanlar arasında size en uygun olanı ararken ilçe hakkında merak edilenlere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Aksu, Antalya’nın ilçelerindendir. Doğudan Serik, batıdan Muratpaşa, Döşemealtı ve Kepez ilçeleri, kuzeyden Burdur ili ve güneyden Akdeniz ile çevrelenmiştir. Ekonomisi genellikle turizm ve tarıma dayalıdır. İlçe 406 kilometrekareden oluşan bir yüzölçümüne sahiptir. Bu yüzölçümü ile Antalya’daki en küçük 4. ilçedir. Bölgenin deniz seviyesinden yüksekliği 18 metre civarlarındadır. 01 Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunun verilerine göre ilçenin nüfusu 71.643 kişiden oluşur. Bu nüfusun %50,94 erkekler ve %49,06 kadınlar oluşturur. İlçenin nüfusu cinsiyete göre eşit dağılım gösterir. Yaz aylarında ise bölgeye gelen yazlıkçılar dolayısıyla ilçenin nüfusu daha da artmaktadır. 

Aksu satılık daire arayışında olan ziyaretçilerimiz için ilçenin dikkat çeken bölgelerini araştırdık. Bölge 2008 senesinde merkez ilçesinin doğu tarafında kurulmuştur. İl merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıktadır. İlçenin denize kıyısı olması sebebiyle yazlık arayışında olan birçok kişinin dikkatini çeken yerler arasındadır. Deniz kıyıları bu sebeple satılık daire arayışında ön plandadır. Kurşunlu Şelalesi, EXPO Fuar Merkezi, Antik Perge Kenti bu ilçede yer alır. İlçe merkezi Antalya- Alanya yolunun üzerine olduğu için ve iplik fabrikasına yakın olduğu gibi sebeplerle hızlı gelişim göstermiştir. Antalya Aksu merkezde satılık daireler için listeleme sayfalarımızdan ilgili ilanlara göz atmanız yeterli.

Aksu Satılık Daire Bakabileceğiniz Mahalleler 

Aksu’nun 35 Mahallesi vardır. Bu mahaller; Cumhuriyet Mahallesi, Alaylı Mahallesi, Dumanlar Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Çalkaya Mahallesi, Kundu Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Karaöz Mahallesi, Güloluk Mahallesi, Mandırlar Mahallesi, Hacıaliler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Topallı Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Karaçallı Mahallesi, Macun Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Yurtpınar Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Soğucaksu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yeşilkaraman Mahallesi, Kemerağzı Mahallesi, Solak Mahallesi, Fettahlı Mahallesi, Yenidumanlar Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Murtuna Mahallesi ve Konak Mahallesidir. Siz de bu mahalleler arasından dilediğiniz mahalleyi listeleme sayfalarımızdan aratarak o bölgedeki ilanlara ulaşabilirsiniz. Bu mahalleler arasından ev arayışında en çok tercih edilen mahalleler; Macun mahallesi, Kundu mahallesi ve Altıntaş mahallesidir. Siz de bu mahallelerden ev bakmak için Antalya Aksu Macun satılık daire ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Aksu Satılık Daire Fiyatları  

Aksu’daki toplam konut sayısı 39.704’dür. Konut başına düşen kişi sayısı 3,53’tür. İlçedeki toplam işyeri sayısı 5.864’dür. 2019 EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları yaklaşık 125 metrekaredir. Aksu satılık daire fiyatları ortalama 306.250 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen satış fiyatı 2.450 Türk Lirasıdır. Dairelerin geri dönüşleri 24 yıldır. Konut tipine ve alanlarına göre satılık daire fiyatları ise ortalama olarak aşağıdaki gibidir. 

  • 1+1, 60 metrekare bir daire 190.560 Türk Lirası
  • 2+1, 100 metrekare bir daire 231.600 Türk Lirası
  • 3+1, 160 metrekare bir daire 358.880 Türk Lirası
  • 4+1, 210 metrekare bir daire 481.530 Türk Lirası

Yukarıdaki verileri ilçe genelindeki satılık dairelerin ortalamalarını olduğunu unutmamalısınız. Ev bütçenizi alırken bunları dikkate almalısınız. Aradığınız ilanlara en kolay EmlakJet üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de ilçeden ev aramak için Antalya Aksu kiralık müstakil evler ya da dairelere sitemizden göz atmalısınız. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

22 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.