Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Antalya Aksu Satılık Daire

araması için 215 ilan bulundu
search
Aksucancel
Antalyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Aksu Satılık Daire Alacaklara Özel Rehber 

Aksu satılık daire arayışında mısınız? O zaman tam olarak doğru adrestesiniz. Bölgedeki ilanlar arasında size en uygun olanı ararken ilçe hakkında merak edilenlere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Aksu, Antalya’nın ilçelerindendir. Doğudan Serik, batıdan Muratpaşa, Döşemealtı ve Kepez ilçeleri, kuzeyden Burdur ili ve güneyden Akdeniz ile çevrelenmiştir. Ekonomisi genellikle turizm ve tarıma dayalıdır. İlçe 406 kilometrekareden oluşan bir yüzölçümüne sahiptir. Bu yüzölçümü ile Antalya’daki en küçük 4. ilçedir. Bölgenin deniz seviyesinden yüksekliği 18 metre civarlarındadır. 01 Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunun verilerine göre ilçenin nüfusu 71.643 kişiden oluşur. Bu nüfusun %50,94 erkekler ve %49,06 kadınlar oluşturur. İlçenin nüfusu cinsiyete göre eşit dağılım gösterir. Yaz aylarında ise bölgeye gelen yazlıkçılar dolayısıyla ilçenin nüfusu daha da artmaktadır. 

Aksu satılık daire arayışında olan ziyaretçilerimiz için ilçenin dikkat çeken bölgelerini araştırdık. Bölge 2008 senesinde merkez ilçesinin doğu tarafında kurulmuştur. İl merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıktadır. İlçenin denize kıyısı olması sebebiyle yazlık arayışında olan birçok kişinin dikkatini çeken yerler arasındadır. Deniz kıyıları bu sebeple satılık daire arayışında ön plandadır. Kurşunlu Şelalesi, EXPO Fuar Merkezi, Antik Perge Kenti bu ilçede yer alır. İlçe merkezi Antalya- Alanya yolunun üzerine olduğu için ve iplik fabrikasına yakın olduğu gibi sebeplerle hızlı gelişim göstermiştir. Antalya Aksu merkezde satılık daireler için listeleme sayfalarımızdan ilgili ilanlara göz atmanız yeterli.

Aksu Satılık Daire Bakabileceğiniz Mahalleler 

Aksu’nun 35 Mahallesi vardır. Bu mahaller; Cumhuriyet Mahallesi, Alaylı Mahallesi, Dumanlar Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Çalkaya Mahallesi, Kundu Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Karaöz Mahallesi, Güloluk Mahallesi, Mandırlar Mahallesi, Hacıaliler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Topallı Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Karaçallı Mahallesi, Macun Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Yurtpınar Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Soğucaksu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yeşilkaraman Mahallesi, Kemerağzı Mahallesi, Solak Mahallesi, Fettahlı Mahallesi, Yenidumanlar Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Murtuna Mahallesi ve Konak Mahallesidir. Siz de bu mahalleler arasından dilediğiniz mahalleyi listeleme sayfalarımızdan aratarak o bölgedeki ilanlara ulaşabilirsiniz. Bu mahalleler arasından ev arayışında en çok tercih edilen mahalleler; Macun mahallesi, Kundu mahallesi ve Altıntaş mahallesidir. Siz de bu mahallelerden ev bakmak için Antalya Aksu Macun satılık daire ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Aksu Satılık Daire Fiyatları  

Aksu’daki toplam konut sayısı 39.704’dür. Konut başına düşen kişi sayısı 3,53’tür. İlçedeki toplam işyeri sayısı 5.864’dür. 2019 EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları yaklaşık 125 metrekaredir. Aksu satılık daire fiyatları ortalama 306.250 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen satış fiyatı 2.450 Türk Lirasıdır. Dairelerin geri dönüşleri 24 yıldır. Konut tipine ve alanlarına göre satılık daire fiyatları ise ortalama olarak aşağıdaki gibidir. 

 • 1+1, 60 metrekare bir daire 190.560 Türk Lirası
 • 2+1, 100 metrekare bir daire 231.600 Türk Lirası
 • 3+1, 160 metrekare bir daire 358.880 Türk Lirası
 • 4+1, 210 metrekare bir daire 481.530 Türk Lirası

Yukarıdaki verileri ilçe genelindeki satılık dairelerin ortalamalarını olduğunu unutmamalısınız. Ev bütçenizi alırken bunları dikkate almalısınız. Aradığınız ilanlara en kolay EmlakJet üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de ilçeden ev aramak için Antalya Aksu kiralık müstakil evler ya da dairelere sitemizden göz atmalısınız. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Antalya Aksu Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Antalya Aksu Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Antalya Aksu Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Alanya Avsallar Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Alanya Kestel Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Alanya Kızlar Pınarı Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Alanya Oba Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Antalya Alanya Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.