Emlakjet

Osmangazi Küçükbalıklı Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Küçükbalıklı Mahallesicancel
Osmangazicancel
Bursacancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Küçükbalıklı Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışındaki ziyaretçilerimizin hayallerindeki evi bulabilmeleri adına her türlü desteği sağlamak amacında çalışmaktayız. Bursa'nın Osmangazi ilçesi sınırları içerisinde bulunan Küçükbalıklı Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Küçükbalıklı Mahallesi; Bursa ilinde bulunan Osmangazi ilçesine bağlı bir mahalledir. Güncel nüfus bilgilerine göre mahallede toplam 21.759 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Mahalle tarihi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Osmangazi’da yer alan kırsal ve az nüfuslu mahallelerden biridir. Büyükşehir’de olmasından dolayı ulaşım ve yaşam imkanları oldukça fazladır. Mahallede bir adet park, bir adet camii ve muhtarlık binası bulunmaktadır. Bursa il merkezi ve Osmangazi ilçesinden kalkan şehir içi minibüsleri, belediye otobüsleri ile şehrin her yerinden ulaşım sağlanabilir. 

Osmangazi ilçesi, Bursa'nın en kalabalık ilçesidir. Ayrıca, şehrin tüm ilçelerinin kesiştiği ilçe olarak bilinir. Gemlik Körfezinin güney kıyısında yer almaktadır. İlçe marmara iklimi etkisi altındadır, bu nedenle yazlar çok sıcak değil ama kurak geçer. Kışlar ılık ve yağışlıdır. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım, sanayi ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarımı yapılmaktadır. Zeytincilik, ilçe halkının birinci derecede gelir kaynağıdır. Ancak son yıllarda Bursa ovasındaki birçok verimli arazi yoğun konut yapımından dolayı betonlaşmaya teslim olmuştur. İlçede iş hacminin birçoğunu ithalat-ihracat işlemleri oluşturmaktadır. İthalat, hem deniz ve hem de karayoluyla yapılır.

Küçükbalıklı Mahallesi Satılık Daire Emlak Bilgisi

Evlerin satış fiyatlarını ev sahipleri ve emlakçılar tarafından birim fiyatları ile çevre evlerin fiyatlarına göre belirlemektedir. Emlakjet Bölge Raporu 2021 yılı güncel verilerine göre Küçükbalıklı mahallesi ve çevre bölgelerde bulunan satılık daire fiyatları ve genel piyasa bilgileri şu şekildedir:

 • Ortalama birim satış fiyatı; 3.637 Türk Lirası,

 • Ortalama brüt alan; 125 metrekare,

 • Ortalama satış fiyatı; 454.625 Türk Lirası ve

 • Amortisman süresi 38 yıldır.

Tercih edeceğiniz satılık dairenin konumu, iç ve dış özellikleri (dış cephe, ısıtma sistemi, akıllı ev sistemi, güvenli vb.) ve diğer tüm etkenlere göre satış fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Ev satın almadan hemen önce satın alma prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve Emlakjet Bölge Raporu ile bölgedeki piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Aradığınız özellikleri ‘Yakınında Ara’ ya da ‘Haritada Ara’ özellikleri ile Küçükbalıklı Mahallesi sahibinden satılık daire ve emlakçıdan satılık daire gibi en çok tercih edilen seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Küçükbalıklı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahallede Bulunan Kurumlar ve Ulaşım Bilgileri

Osmangazi Küçükbalıklı Mahallesi satılık daire arayışında olan çocuklu aileler için yaptığımız eğitim kurumları araştırmaları sonucunda; mahalle sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği okulların adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Hatice Salih Kut İlkokulu: Küçükbalıklı, 11. Ufuk Sk. No 56, 16250 Osmangazi/Bursa.

 • Ahmet Çabuk Ortaokulu: Küçükbalıklı, 6. Cd No:10, 16250 Osmangazi/Bursa.

 • Osmangazi Kırcılar Anadolu Lisesi: Küçükbalıklı, Kestane Sk. No:50, 16250 Osmangazi/Bursa.

Küçükbalıklı Mahallesi satılık ev ilanlarına bakanlar için, aldığı dairenin çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gideceği muhtarlık, belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

 

 • Küçükbalıklı Mahallesi Muhtarlığı: Küçükbalıklı, Küçükbalıklı Mahalle Merkezi, 16940 Osmangazi/Bursa.

 • Bursa Osmangazi Devlet Hastanesi:  Çırpan, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179, 16050 Osmangazi/Bursa.

 • Osmangazi Belediyesi: Santral Garaj, Ulubatlı Hasan Blv. No:10, 16200 Osmangazi/Bursa.

 • Osmangazi Kaymakamlığı Nüfus Müdürlüğü: Altıparmak, Altıparmak Cd. No:70, 16050 Osmangazi/Bursa.

 • Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü: Yahşibey, Altıparmak Cd., 16050 Osmangazi/Bursa.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Osmangazi Satılık Daire
Adalet MahallesiAhmetbey MahallesiAhmetpaşa MahallesiAkpınar MahallesiAksungur MahallesiAktarhüssam MahallesiAlaaddin MahallesiAlacahırka MahallesiAlacamescit MahallesiAlaşarköy MahallesiAlemdar MahallesiAlipaşa MahallesiAltınova MahallesiAltıparmak Altıparmak MahallesiArmutköy MahallesiAtıcılar MahallesiAvdancık MahallesiBağlarbaşıBağlarbaşı MahallesiBağlı MahallesiBahar MahallesiBaşaran MahallesiBüyükdeliller MahallesiÇağlayan MahallesiÇaybaşı MahallesiÇekirge Çekirge MahallesiÇeltikköy MahallesiÇırpan MahallesiÇiftehavuzlar MahallesiÇirişhane Çirişhane MahallesiÇukurcaköy MahallesiDağakça MahallesiDemirkapı MahallesiDemirtaşDemirtaş Barbaros MahallesiDemirtaş Cumhuriyet MahallesiDemirtaş Dumlupınar MahallesiDemirtaş Dumlupınar OSB MahallesiDemirtaşpaşa MahallesiDemirtaş Sakarya MahallesiDereçavuşköy MahallesiDikkaldırım MahallesiDoburca MahallesiDoğanbey MahallesiDoğancı MahallesiDoğanevler MahallesiDürdane MahallesiEbu İshak MahallesiElmasbahçeler MahallesiEmek Emek Adnan Menderes MahallesiEmek Fatih Sultan Mehmet MahallesiEmek Zekai Gümüşdiş MahallesiFatih MahallesiFomaraGaziakdemir MahallesiGeçit MahallesiGökçeören MahallesiGülbahçe MahallesiGündoğdu MahallesiGüneştepe MahallesiGüneybayır MahallesiGüneybudaklar MahallesiGürsuHacı İlyas MahallesiHamitler MahallesiHamzabey MahallesiHeykelHocaalizade MahallesiHocahasan MahallesiHüdavendigar MahallesiHürriyet MahallesiHüseyinalan Mahallesiİbrahimpaşa Mahallesiİnkaya Mahallesiİntizam Mahallesiİsmetiye Mahallesiİstiklal Mahallesiİvazpaşa MahallesiKarabalçık MahallesiKaraislah MahallesiKavaklı MahallesiKayıhan MahallesiKemerçeşme MahallesiKırcaali MahallesiKirazlı MahallesiKiremitçi MahallesiKocanaip MahallesiKoğukçınar MahallesiKovukçınar Kuruçeşme MahallesiKüçükbalıklı MahallesiKüçükdeliller MahallesiKükürtlü MahallesiKüplüpınarKüplüpınar MahallesiMaksem Maksem MahallesiMehmet Akif MahallesiMollafenari MahallesiMollagürani MahallesiMuradiye MahallesiMürseller MahallesiNalbantoğlu MahallesiNamık Kemal MahallesiNilüferköy MahallesiOrhanbey MahallesiOsmangazi Osmangazi MahallesiOvaakça Ovaakça Çeşmebaşı MahallesiOvaakça Eğitim MahallesiOvaakça Merkez MahallesiOvaakça Santral MahallesiPanayır MahallesiPınarbaşı MahallesiReyhan MahallesiSakarya MahallesiSantral Garaj MahallesiSeç MahallesiSeferışıklar MahallesiSelamet MahallesiSelçukgazi MahallesiSelimiye MahallesiSırameşeler MahallesiSoğanlıSoğanlı MahallesiSoğukkuyu MahallesiSoğukpınar MahallesiSüleymaniye KöyüSüleymaniye MahallesiŞehabettinpaşa MahallesiŞehreküstü MahallesiTahtakale MahallesiTayakadın Tayakadın MahallesiTuna MahallesiTuzaklı MahallesiTuzpazarı MahallesiUlucami Uluçam MahallesiUlu MahallesiVeysel Karani MahallesiYahşibey MahallesiYenibağlar MahallesiYeniceabat MahallesiYenikaraman MahallesiYenikent MahallesiYeşilova MahallesiYiğitali MahallesiYunuseli MahallesiZafer Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.