Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Bursa Osmangazi Satılık Daire

araması için 43 ilan bulundu
search
Maksemcancel
Osmangazicancel
Bursacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Osmangazi Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Osmangazi satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Osmangazi Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

İsmini Osmanlı İmparatorluğu kurucusu olan Osman Gazi’den alan ilçe Bursa’nın önemli metropol ilçelerinden biridir. Uludağ’ın eteklerinde yer alan ilçenin doğusunda Gökdere Vadisi, batısında, Nilüfer Deresi ve Yeni Mudanya Yolu, kuzeyinde ise Katırlı Dağları bulunmaktadır. Yüzölçümü 1165 kilometrekare olan ilçenin rakımı 150 metredir. Osmangazi satılık daire arayan vatandaşlar ilçenin İstanbul-İzmir ve Eskişehir yollarının kesiştiği bölgede yer alması sebebi ile de bölgeyi tercih etmektedir. İlçe Mudanya’ya 31 kilometre, Yalova’ya 74 kilometre, Gemlik’e ise 30 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır.

Osmangazi Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomi Bilgisi

Tarım ve hayvancılık alanlarında başarılı faaliyetler gösteren ilçe sanayi alanında da oldukça gelişmiştir. Osmangazi satılık daire arayışındakiler bölgedeki sanayi faaliyetleri ile de yakından ilgilenmektedir. İlçede otomobil yan sanayi, dokuma sanayi, trikotaj sanayi, kundura sanayi, mobilya sanayi, deri sanayi, makine sanayi oldukça gelişmiştir. Bu sanayi faaliyetlerinin dışında ilçe içerisinde un ve yağ fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Osmangazi’de satılık ev arayanların sayısı da her gün artmaktadır.

Osmangazi Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 862 bin 516’dır. Toplam nüfusun yüzde 50,14’ünü (432 bin 431) erkek nüfusu, yüzde 49,86’sını (430 bin 85) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Osmangazi satılık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 137 mahalle bulunmaktadır. Osmangazi satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Alaaddin Mahallesi Alacahırka Mahallesi Alacamescit Mahallesi Alaşarköy Mahallesi Alemdar Mahallesi Alipaşa Mahallesi Altınova Mahallesi Altıparmak Mahallesi Armutköy Mahallesi Atıcılar Mahallesi Avdancık Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Bağlı Mahallesi Bahar Mahallesi Başaran Mahallesi Ebu İshak Mahallesi Hacı İlyas Mahallesi Hamitler Mahallesi Hamzabey Mahallesi Hocaalizade Mahallesi Hocahasan Mahallesi Hüdavendigar Mahallesi Hürriyet Mahallesi Hüseyinalan Mahallesi İbrahimpaşa Mahallesi İnkaya Mahallesi İntizam Mahallesi İsmetiye Mahallesi İstiklal Mahallesi İvazpaşa Mahallesi Ovaakça Çeşmebaşı Mahallesi Ovaakça Eğitim Mahallesi Santral Garaj Mahallesi Seç Mahallesi Seferışıklar Mahallesi Selamet Mahallesi Selçukgazi Mahallesi Selimiye Mahallesi Sırameşeler Mahallesi Soğanlı Mahallesi Tuna Mahallesi Tuzaklı Mahallesi Tuzpazarı Mahallesi Ulu Mahallesi Uluçam Mahallesi Veysel Karani Mahallesi Yahşibey Mahallesi Yenibağlar Mahallesi Yeniceabat Mahallesi Yenikaraman Mahallesi Yenikent Mahallesi ve en çok konut aranan mahallelerden biri olan Osmangazi Yeşilova Mahallesi satılık daire ilanları için listeleme sayfamıza gözatabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.