Emlakjet

Düzce Çilimli Satılık Daire

araması için 4 ilan bulundu
search
Çilimlicancel
Düzcecancel

Çilimli Satılık Daire Alacaklar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgileri

Emlakjet olarak satılık daire arayışınızda size yardımcı olmak ve yol göstermek için çalışmaya devam ediyoruz. Çilimli satılık daire alacaklar için bölgenin ve ilçenin analizini bu yazımızda sizler için paylaşıyoruz. Çilimli, Düzce’nin ilçelerinden biridir. İlçenin denizden yüksekliği 120 metredir. İlçenin yüzölçümü 7 bin 22 hektardır. İlçenin rakımın kuzeye doğru gidildikçe yükselmekte olup en yüksek 700 metre seviyelerine ulaşmaktadır. Şehir merkezinden güneye doğru inildikçe ilçenin arazisi ova şeklini almaktadır. İlçe çok fazla yağış almaktadır ve nemli bir iklime sahiptir. Kış aylarında Düzce Ovası’nda görülen sis tabakası Çilimli’de görülmemektedir.

Çilimli Satılık Daire Alacaklar İçin Mahalle Rehberi

Çilimli nüfusu son verilere göre 20 bin 266 kişidir. Nüfusun 11 bin 688’ini (57,67) erkekler, 8 bin 578’sini (42,33) ise kadınlar oluşturmaktadır. İlçede 7 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler arasında,

 • Yeşil Mahallesi
 • Topçular Mahallesi
 • Yeşiltepe Mahallesi
 • Mahirağa Mahallesi
 • Arabacı Mahallesi
 • Ulucami Mahallesi 
 • Şerefiye Mahallesi yer almaktadır.

Çilimli’nin en yüksek nüfuslu mahallesi Şerefiye Mahallesi ( 4 bin 236) iken,  en düşük nüfuslu mahallenin ise Mahirağa Mahallesi (338) olduğunu görüyoruz. Çilimli TOKİ satılık daire seçeneklerine emlak sitemizden ulaşabilir ve bu mahalleler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Çilimli Satılık Daire Alacaklar İçin Konut Fiyat Analizi

Ev sahibi olmak isteyen herkesin şüphesiz ilk dikkat ettikleri nokta bütçe yeterliliği oluyor. İstenilen kira fiyatları her bütçeye uyum sağlamayabiliyor. Bu durumda piyasadaki satılık dairelerin ortalama fiyatlarını bilmek önem arz ediyor. İstenilen fiyatla ortalama fiyatı karşılaştırıldığında daha doğru ve mantıklı seçimler yapılmaktadır. Emlakjet olarak Çilimli satılık konut piyasasını bu ilçede ev arayanlar için araştırdık. Ortalama 115 m2 alana sahip konutların bulunduğu Çilimli’de ortalama birim fiyatları bin 156 TL olarak hesaplanıyor. Çilimli’de bir daire ortalama olarak 132 bin 940 TL’den satışa çıkarılıyor. Konutların geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak hesaplanıyor.

Çilimli Satılık Daire Alacaklar İçin Bulunduğu İl Hakkında Genel Bilgiler

Düzce Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir ildir. Düzce sıcak su kaynakları açısından oldukça zengindir. Düzce’de bulunan Fakıllı Mağarası düzenlenerek turizme açılmıştır. Düzce’de Karadeniz ve Marmara iklimi etkileri beraber görülmektedir. Düzce’nin nüfusu son verilere göre 387 bin 84 kişidir. Düzce’de merkez dahil 8 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında,

 • Çilimli
 • Cumayeri
 • Akçakoca
 • Gölyaka
 • Yığılca
 • Gümüşova ilçeleri bulunmaktadır.

Düzce merkezde 240 bin 633 kişi yaşamaktadır. Akçakoca ise 38 bin 846 kişiyle en kalabalık nüfuslu ilçedir. 14 bin 895 kişinin yaşadığı Cumayeri ise Düzce’nin en az nüfuslu ilçesidir. Filtreleme seçeneklerinin gelişmiş ve güvenilir bir emlak sitesi olan Emlakjet’ten Düzce Çilimli satılık daire ilanlarını inceleyerek bütçenize ve belirlediğiniz ölçütlere göre dairenizi rahatça seçebilir ve siz de ev sahibi olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Düzce Çilimli Satılık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Düzce Cumayeri Satılık Daire
 • Düzce Gümüşova Satılık Daire
 • Düzce Kaynaşlı Satılık Ev
 • Düzce Merkez Aziziye Mahallesi Satılık Ev
 • Düzce Merkez Azmimilli Mahallesi Satılık Ev
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.