/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gümüşovacancel

Düzce Gümüşova Satılık Daire

araması için 5 ilan bulundu

Gümüşova Satılık Daire Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gümüşova satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gümüşova Satılık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ilinin önemli ilçelerinden olan Gümüşova ilçesi D-100 karayolu üzerinde yer almaktadır. Düzce il merkezine 18 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Düzce ilinin güneybatısında yer almaktadır. Doğusunda Melen Çayı ve Çilimli ilçesi olan ilçenin batısında Sakarya ili, güneybatısında Bolu ili, kuzeyinde ise Cumayeri ilçesi yer almaktadır. İlçenin ekonomik gelir kaynağı tarıma dayanmaktadır. Bölgede yapılan fındık tarımı bölge için oldukça önemlidir. Gümüşova satılık daire arayanlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçe kalkınması amacı ile bölgede birçok fabrika açıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yaşayan halk bölgede açılan bu fabrikalarda çalışarak geçimlerini sağlayabilirler. Fabrikalarda çalışmak istemeyen vatandaşlar ise bölge tarım faaliyetleri ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilirler. 

Gümüşova Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tarihi

Düzce Gümüşova satılık daire arayan vatandaşlar ilçe tarihi ile yakından ilgilenmektedirler. Gümüşova ilçesi Türkler tarafından ilk kez 1321 yılında fethedilmiştir. Yerleşim yeri olarak Fatih Sultan Mehmet Dönemi’nden itibaren kullanılan ilçede geçmiş dönemlerde Osmanlı İmparatorluğu ordusunun hayvanlarının ahırları bulunmaktaydı. 1927 yılına gelindiğinde nahiye statüsüne kavuşan bölgede 1963 yılında belediye teşkilatlanması kurulmuştur. 1993 yılında ilçe statüsüne kavuşan Gümüşova ilçesi, 1999 yılında Düzce’nin il statüsüne kavuşmasıyla birlikte Düzce’ye bağlanmıştır. Türk tarihi için oldukça önemli bir yere sahip olan ilçe günümüzde de çevre bölgelerden ilgi görmekte ve göç almaktadır.

Gümüşova Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 15 bin 647’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,25’ini (7 bin 863) erkek, yüzde 49,75’ini kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gümüşova satılık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 18 adet köy bulunmaktadır. Gümüşova satılık konut arayışında bulunabileceğiniz mahalle ve köyler: Fatih Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kültür Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yeni Mahallesi, Adaköy Köyü, Ardıçdibi Köyü, Çaybükü Köyü, Dededüzü Köyü, Dereköy Köyü, Elmacık Köyü, Hacıkadirler Köyü, Halilbey Köyü, Kahveleryanı Köyü, Kıyıköy Köyü, Pazarcık Köyü, Selamlar Köyü, Soğuksu Köyü, Sultaniye Köyü, Yakabaşı Köyü, Yıldıztepe Köyü, Yeşilyayla Köyü ve Yongalık Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Düzce Gümüşova ilçesinden yana yapmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Gümüşova’da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Gümüşova Satılık Daire
Düzce Gümüşova Satılık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Düzce Kaynaşlı Satılık Daire
 • Düzce Merkez Aziziye Mahallesi Satılık Daire
 • Düzce Merkez Azmimilli Mahallesi Satılık Ev
 • Düzce Merkez Beyciler Mahallesi Satılık Ev
 • Düzce Merkez Burhaniye Mahallesi Satılık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.